Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Modernizacja nawiewu pod filtr kabinowy - czy ktoś robił?


pawelsalata

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Pytanie jak w temacie. Czy ktoś zagadnienie przerabiał?

 

I Micra i Primera parkuje w tym samym miejscu. Na oba samochody sypie się ten sam syfiasty opad z drzewa, pod postacią mikrolisteczków czy innych nasionek z brzózek. Ale w Primerze jak włączę nawiew, z nawiewów leci tylko powietrze, a w Micrze jak włączę nawiew, to mam ten syf z drzew wszędzie - i w aucie, i na sobie, i pewnie też w sobie, bo można się tego nieźle nałykać :(

 

Czy istnieje możliwość wpasowanie w układ nawiewów w Micrze filtra kabinowego, może jest możliwe przebudowanie chwytu powietrza w podszybiu. Czy także macie w K11 taki problem, że auto można by odkurzać nawet i co dwa dni przez te parszywe nawiewy co pchają tyle syfu do środka samochodu?

 

Jak macie coś fajnego w tym temacie, to dajcie znać, bo szału idzie dostać. W sobotę auto poodkurzam, to w poniedziałek wygląda znów jak w sobotę przed odkurzaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam '94r. i kompletnie nie mam pojęcia czy i gdzie on jest.

Pisz mi tutaj Bratku bardzo Cię proszę jak się do niego dobierasz. W Primerze P12 wystarczy zajrzeć za schowek, jak się człowiek postara, to nawet i bez jego wykręcania z deski rozdzielczej, ale w Micrze nigdy tematu nie badałem.

Czekam niecierpliwie na małą instrukcję wymiany w/w filtra. Będę wielce wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy K11 z 1994 roku ma ten filtr. Piszą na aukcjach z filtrami że są to filtry do Micry od 1992 roku. W książce obsługi zaś nie ma ani słowa o tym filtrze w przypadku mojej Micry (K11 SuperS). Czy ktoś kto posiada, albo posiadał "eskę" może się wypowiedzieć w temacie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do soboty muszę wytrzymać. W weekend tam zerknę przy okazji wymiany kół na zimowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...