Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

howard512

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym w tym temacie spróbować z waszym udziałem stworzyć (play)listę z dźwiękami naszych dwulitrówek. Mam oczywiście w tym swój interes. Problemy ze swoimi SR20DE z P11. Pierwszy się zapchał i przytarł a drugi poklepuje sobie. Chciałbym posłuchać jak inne pracują. YT pełen jest tego, ale większość filmików to półmartwe jednostki. Warto też pochwalić się zdrowymi pszczółkami :) Przy okazji można będzie się poradzić jeśli ktoś usłyszy coś niepokojącego. Podaję linki do swoich motorowni:

 

1. Zapchane kanały, szklanki naśladujące pompę diesla i przytarte wałki pracują dokładnie tak:

 

 

po rozebraniu totalna porażka. chyba doktorka ktoś przede mną wlał.

 

 

2. Buda ta sama, silnik przełożony z angielskiej Almery Tino, która miała automatyczną skrzynię. O wiele zdrowszy niż jego poprzednik, za to z denerwującym mnie poklepywaniem ( chyba krzywek o Ygreki ) Wypłukany, czysty i zalany Valvoline 10W40 maxlife z dodatkiem Liqui Moly do hydraulicznych popychaczy, które przy opalaniu nie brzęczą tak jak wcześniej :

 

 

 

Będę wdzięczny za wasze wstawki i sugestie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...