Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Wymiana progów - Katowice


NASSIN ARCIM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Proszę Was o pomoc w znalezieniu odpowiedniego blacharza, który podejmie się wymiany progów i wzmocni całą konstrukcję. Interesuje mnie warsztat mieszczący się w Katowicach i okolicy, który nie jedną Mirkę do zdrowia przywrócił. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości zapytam, jakiś orientacyjny koszt takiej roboty?

jeśli chodzi o ten konkretny warsztat to indywidualnie, wiadomo trzeba zobaczyć jak bardzo ruda gryzie

 

w polówce za wymianę obu progów i pomalowaniem barankiem na czarno dałem 750zł ,

 

ale np w citroenie podłoga plus progi i baranek 1250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem u nich citroena i vw ,podłoga plus progi , zabawa może i nie tania ale wykonana dobrze

 

https://plus.google.com/114155028388340585071/about?gl=pl&hl=pl

 

 

jeśli chodzi o ten konkretny warsztat to indywidualnie, wiadomo trzeba zobaczyć jak bardzo ruda gryzie

 

w polówce za wymianę obu progów i pomalowaniem barankiem na czarno dałem 750zł ,

 

ale np w citroenie podłoga plus progi i baranek 1250zł

 

Dzięki za namiar.

 

Zanim w ogóle zacząłem ten wątek tutaj na forum oddałem samochód do jednego z warsztatów żeby oszacowali koszt naprawy. Łączny koszt miałby wynieść 2 tys. zł! Cena trudna do przyjęcia. Zakres naprawy: wymiana obu progów, wzmocnienie, kosmetyka. Szukam kogoś kto wyceni i wykona rzetelnie robotę, bez naciągania. Odwiedzę w tym tygodniu kilka miejsc, porównam oferty, wysłucham opinii. 

 

Piszcie śmiało gdzie jeszcze warto poszukać pomocy! Pomóżcie mi ją ocalić! Rzadki egzemplarz z silnikiem 1.3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...