Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiany w ofercie Nissana


CaptainRandall

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na to, ze Nissan zmienil oferte / cennik w Polsce i silnik 130 dCi nie jest juz oferowany. Slabe wyniki sprzedazy? Zrodlo http://www.nissan.pl/PL/pl/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/prices-and-specifications.html.

 

Pojawila, ze tez zagadkowa wersja n-tec, ktora po odswiezeniu okna przegladarki zniknela, chyba wlasnie cos sie dzieje w temacie aktualizacji cennikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to jest problem z dostepnością wersji 1.6dci stąd do końca roku 2014r. bardzo mocno ograniczona dostepność wersji 1.6dci :(

 

a tak to nic się nie zmiania ( zmina w dostepnosci wersji 1.6dci trwa od września jak sie nie mylę :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i - co pisałem w innym - wątku: qashqai 1.2 poprawił przyspieszenie do setki o prawie pół sekundy ;-) i zaczęli dawać mniejsze zbiorniki paliwa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to jest problem z dostepnością wersji 1.6dci stąd do końca roku 2014r. bardzo mocno ograniczona dostepność wersji 1.6dci :(

 

a tak to nic się nie zmiania ( zmina w dostepnosci wersji 1.6dci trwa od września jak sie nie mylę :) )

 

Tak, wiem bo na swoje dCi bede czekal do 7miu miesiecy. Zdziwilo mnie tylko, ze zdjeli ten silnik calkiem z oferty. Pojawil sie za to nowy "trim" n-tec, ktory przypomina nieco okrojona Tekne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dni otwartych X-Trail  pytałem się o silniki i dostałem informacje że silników  1,6 dci brakuje do tego samochodu . Dlatego jest ograniczenie w dostępności tego silnika w QQ aby wystarczyło na nowy model X-Trail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas dni otwartych X-Trail  pytałem się o silniki i dostałem informacje że silników  1,6 dci brakuje do tego samochodu . Dlatego jest ograniczenie w dostępności tego silnika w QQ aby wystarczyło na nowy model X-Trail.

Bo Renault wkłada do wszystkiego ten silnik,więc pewnie nie wyrabiają z produkcją. Przecież ten sam silnik idzie do Megane, a nawet do swojego Renault Traffic(i bliźniaczego Opla Vivaro) które są vanami też wstawiany jest dokładnie ten sam silnik 1.6 dCi, więc to nie tylko QQ i X-Trail którego trzeba zaopatrzyć,ale jeszcze parę innych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...