Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] zacisk hamulcowy dzwoni


Gość bobtrebor

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw coś mi obcierało w czasie jazdy więc oczyściłem tylne klocki i było OK ale po jakimś czasie zaczęło dzwonić jak cholera i z rzadka znowu obcierać, podjechałem na szarpaka i wyszło, że lewy tylny zacisk ma spory luz i dzwoni jak ta lala :evil:

 

miał ktoś taki problem ? sprawdzałem ceny i szczęka mi opadła 600-700 zł :cry:

 

regeneruje ktoś takie cudo ? abo co ? szarpakowiec powiedział, że to dziwne i musiałem trafić na bubla bo takie rzeczy się nie zdarzają

 

może i ma rację ale w P11 bo po 2 miesiącach z 144 zaczynam mieć dość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw coś mi obcierało w czasie jazdy więc oczyściłem tylne klocki i było OK ale po jakimś czasie zaczęło dzwonić jak cholera i z rzadka znowu obcierać, podjechałem na szarpaka i wyszło, że lewy tylny zacisk ma spory luz i dzwoni jak ta lala :evil:

 

miał ktoś taki problem ? sprawdzałem ceny i szczęka mi opadła 600-700 zł :cry:

 

regeneruje ktoś takie cudo ? abo co ? szarpakowiec powiedział, że to dziwne i musiałem trafić na bubla bo takie rzeczy się nie zdarzają

 

może i ma rację ale w P11 bo po 2 miesiącach z 144 zaczynam mieć dość

No ale co Ci tam dzwoni w tym zacisku??? Przeciez to jednolity odlew...

O co dzwoni? O jazmo? w jaki sposob jest to mozliwe?

Moze lata Ci na tch srubach "plywajacych"... jezeli to to to je wymien i nie bedzie dzwnic. W zacisku przeciez nie ma co dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe się rusza, nie wiem jak to opisać dotąd nie miałem okazji poznać takich zakamarków ale miałe stare dobre P10 i P11, które chciały tylko olej i paliwo i tak setki tysiecy km...

 

jadę dzisiaj jeszcze do mechaniora powie co trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRUBY MAJĄ RÓŻNĄ ŚREDNICĘ (CHYBA NIE PAMIETAM ) SPRAWDŻ CZY NIE MASZ ZA MAŁEJ TAM GDZXIE POWINNA BYĆ GRUBSZA :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ma rację ale w P11 bo po 2 miesiącach z 144 zaczynam mieć dość

Nie chcę Cię dobić, ale jeszcze może być duuużo przed Tobą. Ja po 5 miesiącach przerobiłem już wiele - łącznie ze spawaniem głowicy, ale chyba jeszcze nie mam dość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, po szarpaku i rozebraniu okazało się, że z jednego klocka odpadła jakimś cudem blaszka, klocek dostał luzu i dzwonił jak wściekły...

 

więc znowu wróciła wiara w Nissana :wink:

 

teraz muszę rozwalić starego klocka z P11 i może będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...