Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

chlapacze do juke


ozo71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów i koleżanki.Może ktoś wie gdzie można kupic chlapacze do juke tylko nie te w serwisie bo cena tych chlapaczy to jakis kosmos.W jednym z nich zaproponowano mi za jedyne 480zł plus montaż .To chyba troche chore może ktoś wie o czymś tanszym,dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za sztukę czy komplet?

Bo jak za komplet to dobra cena.

Mnie ASO zaproponowało do X-traila - 305 PLN brutto za 1 szt. przedniego bez montażu (został urwany w zaspie).

 

Znalazłem na alledrogo za 100 zł używany w stanie salonowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak prędko ci te chlapacze stanieją mi staniały dopiero jak ASO zapominało że nissan produkował Tiida cena była 480zł

A po 5 latach wyprzedają po 60zł za pare komplet 120zł

Te oryginalne chlapacze do naszych nissanów są jak owiewki a nie chlapacze tradycyjne ,bardzo ładnie się prezentują ,i spełniają swoją role bo opony piachu już mi nie nanoszą na drzwi i progi, tylne super dają rade szyba dużo mniej się brudzi .

 

Zawsze możesz zapisać się do programu younissan i dostaniesz 30% zniżki na twoje chlapacze w ASO ale pewnie bedziesz musiał obdzwonić wszystkich.

Chińskich z Ebay nie bierz bo nie będą pasować -nie dopasujesz do Lini nadwozia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...