Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż boczkow drzwi przednich r51


kotdachowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzam sie do wymiany głośnikow w drzwiach przednich. Znalałem na forum info ze aby zdemontować boczki trzeba zacząć od podłokietnika. Z tym ze wydaje mi sie ze w roczniku 2013 podlokietnik jest zintegrowany z reszta. Nie widze tam miejsca aby wyciągnąć go w górę. Będę wdzięczny za instruktarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przymierzam sie do wymiany głośnikow w drzwiach przednich. Znalałem na forum info ze aby zdemontować boczki trzeba zacząć od podłokietnika. Z tym ze wydaje mi sie ze w roczniku 2013 podlokietnik jest zintegrowany z reszta. Nie widze tam miejsca aby wyciągnąć go w górę. Będę wdzięczny za instruktarz :)

Zobacz tutaj: http://www.nicoclub.com/FSM/Pathfinder/2006_Pathfinder/

 

Plik EI.pdf, szukaj: door finisher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Dzieki!

 

Zobaczymy - za namowa majstra od car audio zamieniam na system dwudrożny: gwizdek + 165 ze zwrotnicą. Dam znac jak wyszlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież fabrycznie masz to samo. Ja wymieniłem tylko głośniki na JBL gra o niebo lepiej ale nie na fabrycznym radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, fabrycznie pod szybą mam pełno albo średnio zakresowy bardziej głośnik 8 cm a w drzwiach 6x9''. No i gachowcy doradzili że lepiej to zamienić na system ze zwrotnicą - w tym małym fabrycznym jest po prostu kondensatorek. 

 

Przecież fabrycznie masz to samo. Ja wymieniłem tylko głośniki na JBL gra o niebo lepiej ale nie na fabrycznym radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem fabryczny tweeter, fakt z kondensatorem, w przednich drzwiach średnio-tonowy 6x9, z tyłu średnio-tonowy 165cm.

Zamieniłem na tweetera ze zwrotnicą do tego dwudrożny 6x9, z tyłu 3drożny 165cm. Różnica kolosalna. Z przodu wykorzystałem fabryczne dystanse z tyłu kupiłem do Patka R50. wszystko ładnie spasowało. teraz buduję Android Pathfinder Project (moja nazwa :D). Niedługo podzielę się szczegółami projektu. Dzisiaj powinienem złożyć całe audio. Jednostka centrala w postaci Asus Nexus 7 2013 Wifi już pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...