Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem celowo,bo to co przeszła moja kuzynka z mietkiem nówka sztuka to makabra. 

A widzisz,sam stwierdziłeś że wszędzie , to co dopiero w takim japońskim oplu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wyjątki a nie masówki. Firmy premium walczą o 1 pozycje lidera tak jak podobnie ten konkurs powyżej. W poprzednich postach napisałem, że błędy mogą się zdarzyć wszędzie - nawet najlepszym. Tylko, że one dzielą się na mniej i bardziej rażące. Do tego możemy dodać mniejsza albo większa ich ilość. Następnie: czy możemy z nimi żyć, przyzwyczaić się do nich czy totalnie ich nie akceptujemy. Wszystko zależy od nas samych.


 

, to co dopiero w takim japońskim oplu?

 No mój stary japoński opel czyt. frontera z silnikiem isuzu 3.2 V6  chodziła jak pszczółka. Ile bezdroży tym pokonałem ahhhh piękne czasy. Fakt, że żłopała niemiłosiernie, Ale spisywała się rewelacyjnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szkoda, że nie można  wziąść auta próbnie  na kilka dni tak jak u innych producentów. Po takim 2 dniowym testowaniu i obserwacji na własnej skórze miałbym zupełnie rozświetlone podejście do danego modelu i ewentualnych mankamentów. Przejechałem się  na wykonaniu tego auta  za takie pieniążki. Liczyłem, że błedy będą jak wszędzie, ale nie aż takie rażące.

 

Można, można, wziąć na próbę, ale nie każdy dealer ma opcje "wypożyczalni". Mnie Japan Motors dał 1.2 tekne, na weekend, żebym się przekonał do silnika. Zrobiłem 350 km z tego większość autostradą Katowice - Kraków i... się nie przekonałem :)

Wybrałem 1.6 i po przejechaniu nim 300 km muszę powiedzieć, ze QQ z pakietem dodatkowych KM to już zupełnie inny samochód, choć i tak szumi ;)

Edytowane przez danbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, można, wziąć na próbę, ale nie każdy dealer ma opcje "wypożyczalni". Mnie Japan Motors dał 1.2 tekne, na weekend, żebym się przekonał do silnika. Zrobiłem 350 km z tego większość autostradą Katowice - Kraków i... się nie przekonałem :)

Wybrałem 1.6 i po przejechaniu nim 300 km muszę powiedzieć, ze QQ z pakietem dodatkowych KM to już zupełnie inny samochód, choć i tak szumi ;)

WoW. Nieźle. Ja nie miałem takiej możliwości.  - nie wypożyczają :(  Jeżdziłem 1.2 po mieście, ale przesiadka z 200 konnych byków ( x5 i frocia ) na 115 nie przekonała mnie. Zresztą to się mija z celem. 1.6 jakoś jedzie,  ale jakby wstawili tego Dig-t 190 to byłby cud miód orzeszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 jedzie całkiem fajnie, choć pewnych części nie urywa przy tej jeździe.. Za to księgowy się ciszy bo spalanie całkiem całkiem do ilości KM

Edytowane przez danbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając artykuł o mietku,czuję się mocno podbudowany :D mimo kosiareczki 1.2 pod maską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------

Powinienem miec przedluzona gwarancje do 5lat -akurat kupowalem gdy w promocji dawali to gratis. Jest o tym wzmianka w umowie przedwstepnej.

 

Dodatkowa gwarancja odebrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy samochód ma wady. Akurat w tym roku (znaczy 2014) jeździłem po ASO za swoim i za rodziców. Więc byłem chyba w każdej możliwej marce. I siedziałem w każdym prawie modelu, kilkoma jeździłem. I w każdym coś mnie drażniło (jakieś rozwiązania itp). Wybrałem QQ bo mimo swoich wad - przypadł nam najbardziej do gustu.

I jaki samochód bym nie wybrał - zapewne każdy by mnie w czymś drażnił. Więc z takim nastawieniem nie mam wścieklizny na QQ.

I jeszcze do mojego poprzedniego posta chciałem dodać, że dla mnie 100tys. za samochód to duża góra pieniędzy, nawet myślałem o sobie, że chyba mam coś z deklem tyle dawać na auto - ale.. raz się żyje... do groby tych pieniędzy nie zabiorę, mieszkać gdzie mam, więc co innego pozostało...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 raz się żyje... do groby tych pieniędzy nie zabiorę, mieszkać gdzie mam, więc co innego pozostało...

Jest jeszcze Radio Maryja , tam daliby sobie radę z górą pieniędzy np. od Ciebie i może odpust byś dostał ? 

 

Pozdrawiam serdecznie friends.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ...na razie ojciec dyrektor tylko Maybachem jeżdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ...na razie ojciec dyrektor tylko Maybachem jeżdzi :)

 

Obawiam się, że to już tylko fakt medialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem coś że sprzedał kilka lat temu ???

W Qq siedzisz wysoko i masz radochę że prowadzisz sam , a w takim mercbachu nie dość że siedzisz nisko to jeszcze z tyłu i żadnej frajdy z dodawania gazu .

Przyznam się Wam że jestem szczęśliwy że nie jestem na tyle bogaty by mnie wożono , a jestem wystarczająco biedny by prowadzić samemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ...na razie ojciec dyrektor tylko Maybachem jeżdzi :)

 

To tylko legenda i plotki. Tak naprawdę jeździ a raczej jest wożony  Lexusem RX 400H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć to 'mój sąsiad" ... i nie "przepadamy " za sobą ;)  to niech sobie jeżdzi i złota karetą lub niech go wożą tylko, że "za swoje ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Polsce wielu znajdziesz co lepszymi Kartami jeżdżą za pieniądze "ludowe", tyle, że nie są tak kontrowersyjni i medialni jak niejaki o. Rydzyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się Wam panowie pochwalić, ze w dniu wczorajszym do salonu dotarł mój Qq. :dribble: Oczywiście pojechałem go obejrzeć. i pomimo tego że nieco brudny, to piękny. Teraz czekam tylko na homologacje, kartę pojazdu i fakturę. Mam nadzieję, ze w ciągu tygodnia dotrą do salonu. Oczekującym na Qq  powiem tylko, że planowane dostarczenie do salonu było na przełom marzec/kwiecień a samochód dotarł prawie miesiąc szybciej :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Antoni gratulacje :) już widzę jak z radości przebierasz nogami :) W przyszłym tygodniu to już będziesz "szaleć" po wsiach i bezdrożach :) POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się Wam panowie pochwalić, ze w dniu wczorajszym do salonu dotarł mój Qq. :dribble: Oczywiście pojechałem go obejrzeć. i pomimo tego że nieco brudny, to piękny. Teraz czekam tylko na homologacje, kartę pojazdu i fakturę. Mam nadzieję, ze w ciągu tygodnia dotrą do salonu. Oczekującym na Qq  powiem tylko, że planowane dostarczenie do salonu było na przełom marzec/kwiecień a samochód dotarł prawie miesiąc szybciej :wave:

moje gratulacje - dzięki za pocieszające słowa (ja mam odbiór kwiecień/maj  :shiftyninja: ) więc może się i do mnie uśmiechnie się los coś szybciej.

Życzę radosnego oraz bezpiecznego użytkowania  :punk:  :bobesh:  :banan:  :0dance4:  :banan:  :0dance4:  :banan:  :bobesh:  :punk:

Edytowane przez klimekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimekpl. Myślę ze Twój termin odbioru będzie nieco szybciej. Fakt, że jak ja zamawiałem 21 stycznia to kierownik salonu stwierdził ze to dopiero jego drugie zamówienie na samochód z nowego roku, bo większość zamówień była na rocznik wyprzedażowy. A jak z nim rozmawiałem ze dwa tygodnie temu to stwierdził, że masowo ruszyły zamówienia na 2015, bo zostały już tylko pojedyncze modele z 2014. Więc w sumie sytuacja może być nieco inna niż moja. Ale i tak jest przeważnie szybciej niż w zamówieniu. Także życzę Ci jak najszybszego odbioru. Ja natomiast z euforii przechodzę do myślenia czy przy odbiorze wszystko będzie OK. Choć po pobieżnym obejrzeniu Qq w garażu salonu nic niepokojącego nie zauważyłem szczególnie na lakierze oraz równości szczelin  maski drzwi itd. Także jestem dobrej myśli :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo nizeszlifowane zadziory i farfocle na lakierze pod tylną lampa

 

post-89335-1425630924,5496_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo nizeszlifowane zadziory i farfocle na lakierze pod tylną lampa

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1425630922.342669.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ale się od flasha "mieni" ta perła :) Chyba najlepsze zdjęcie jakie widziałem pokazujące różnicę między zwykłym białym (ja mam taki), a perłą :)

A inna sprawa że zadziory brzydkie - aż boje się zajrzeć u siebie. Mam nadzieję, że zanim będę wychodził na firmowy parking do domu, to zapomnę o tym i nie zerknę ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...