Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

czy do bagażnika QQ na stojąco wejdzie lodówka samochowowa (niby gniazda zapalniczki nie ma ale jest w podłokietniku i wynaleziono takie coś jak przedłużacz zapalniczkowy więc można go puścić pod dywanikiem i siedzeniem do bagażnika  i  tam zamontowac gniazdko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeważnie mają od 38 do 42 cm wysokości a le musi być jeszcze lekki luz dla wentylacji

są gdzies podane wymiary bagażnika?

 

biała perła N-Teca 1,2 ma być 6.03.2015 jak wszystko pozałatwiam w przyszłym tygodniu to będzie moja:)

 

podobno bagażnik ma 77 głębokości /110 szerokości/ 55 wysokości znalazłem na jakiejś włoskiej wersji

 

20077dd3f1d1d268m.jpg

Edytowane przez klimekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno bagażnik ma 77 głębokości /110 szerokości/ 55 wysokości znalazłem na jakiejś włoskiej wersji

 

 Pomierzone wymiary bagażnika z dojazdówką: szerokość 110 cm, głębokość (mierzona na dole, przy podłodze) - 79cm po bokach i 84cm na środku, wysokość 40 cm-od górnej pólki do podwójnej, wyjmowanej podłogi i 48 cm-od górnej półki do podłogi właściwej, czyli maty leżącej na kole dojazdowym. W najszerszym miejscu - ponad nadkolami, bagażnik na szerokość 140 cm, ale po prawej stronie wnęka nadkola jest większa ze względu na wlew paliwa.

Edytowane przez myszorek
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan w salonie chce jakiś rabacik dać w akcesoriach Co warto sobie zapodać? Może alarm jakiś i jaki? i czy nie będzie przeszkadzać wtedy z inteligentnym kluczykiem ze trzeba bedzie go wyłączać. Albo belki na relingi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z I-key nie będzie przeszkadzał , bo zasada działania jest identyczna jak zwykłego pilota.Inna kwestia to przydatność alarmu montowanego w aso ,moim zdaniem zerowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem do ubezpieczenia potrzebują 2uch zabezpieczeń powyżej jakiejś kwoty. Alarm fakt głupia rzecz bo na dobrego złodzieja nie problem a moze budzić po nocach. Mając AC może i lepiej jak ukradną jak gwoździem porysują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm, dywaniki to raczej standard.

 

Weź chlapacze, nie są montowane seryjnie, na allegro kosztują grosze, ale jest trochę zabawy z montażem.

Inna fajna sprawa, to ledowe niebieskie podświetlanie wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do bagażnika QQ na stojąco wejdzie lodówka samochowowa (niby gniazda zapalniczki nie ma ale jest w podłokietniku i wynaleziono takie coś jak przedłużacz zapalniczkowy więc można go puścić pod dywanikiem i siedzeniem do bagażnika  i  tam zamontowac gniazdko:)

wejdzie.

tylko że powinna mieć wentylację a jak półka ją przykryje to trochę słabo chłodzi.

Gniazdo 12V w bagażniku zamontować to nie problem.

W dziale J10 znajdziesz opis.

 

Ja jak jechałem na wakacje to wyjąłem półkę i schowałem pod podłogę, wstawiłem lodówkę i zapakowałem bagażnik prawie po dach zostawiający tylko wąską szparę aby było widać przez tylne lusterko czy ktoś nie śmiga za mną na autostradzie.

Naprawdę całkiem sporo weszło.

Do tego polecam pewien patent: zapakować ubrania nie do walizek, a do worków próżniowych z których potem odsysa się powietrze odkurzaczem. Super sprawa, redukuje się objętość o 50-70%.

 

A jak już byłem na miejscu i rozpakowałem bagażnik to półka przydała się aby chroniła przez ciekawskimi jak zostawiałem np. aparat w bagażniku.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi: A jak spakowałeś się wracając? Bo zakładam, że nie brałeś ze sobą odkurzacza ;) Też myślałem kiedyś o workach próżniowych, ale nie miałem planu na drogę powrotną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś ktoś przejechał po całej długości X-traila gwoździem - każdy element....

 

 

Zawiść ludzka nie zna granic, podobną sytuację miałem kilka miesięcy po odbiorze nowego czarnego QQ.  Ślad pozostał do tej pory...

Mało tego bagażnik oberwał z piąchy, na szczęście wgniecenie można naprawiać bezinwazyjnie.

Na parkingach gdy staje się koło starszego samochodu, duże prawdopodobieństwo, że zostanie ślad po drzwiach...

 

 

Robi się mały offtopic ;)

Edytowane przez danbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi: A jak spakowałeś się wracając? Bo zakładam, że nie brałeś ze sobą odkurzacza ;) Też myślałem kiedyś o workach próżniowych, ale nie miałem planu na drogę powrotną.

No to jest mały problem ale z powrotem zwykle mam już mniej rzeczy (bo jedzenie zjedzone), a zawsze każdym hotelu/ośrodku są sprzątaczki które dysponują odkurzaczem który można na chwilę pożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z I-key nie będzie przeszkadzał , bo zasada działania jest identyczna jak zwykłego pilota.Inna kwestia to przydatność alarmu montowanego w aso ,moim zdaniem zerowa

Idąc do auta z np. 10 metrów otwieram autko z pilota ale muszę tez zdezaktywować alarm. Tym samym przyciskiem w pilocie czy mam innym dodatkowy pilot?

I czy podchodząc do auta na te 60cm aby tylko przyciskiem wejść też musze extra wtedy grzebać po kieszeniach i wyłączać alarm.

Czyli generalnie warto mieć i nie używać:)?

Czy musieliście do AC mieć 2a zabezpieczenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używasz albo pilota albo przycisku na drzwiach - efekt działania taki sam - rozbrojenie/uzbrojenie alarmu z jednoczesnym otwarciem/zamknięciem drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha dzieki, czyli nic nie komplikuje miałem w starym aucie alarm z dodatkowy pilot temu się bałem ale widać technika idzie do przodu i jest mniej inwazyjnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc do auta z np. 10 metrów otwieram autko z pilota ale muszę tez zdezaktywować alarm. Tym samym przyciskiem w pilocie czy mam innym dodatkowy pilot?

I czy podchodząc do auta na te 60cm aby tylko przyciskiem wejść też musze extra wtedy grzebać po kieszeniach i wyłączać alarm.

Czyli generalnie warto mieć i nie używać :)?

Czy musieliście do AC mieć 2a zabezpieczenia?

 

jakim samochodem teraz jezdzisz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowo fiat Bravo Tjet

czasem suzuki swift

b żadko renault thalia| ten ma alarm w innym pilocie

reszta ma auto casko;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowo fiat Bravo Tjet

czasem suzuki swift

b żadko renault thalia| ten ma alarm w innym pilocie

reszta ma auto casko;-)

nie obraz sie ale zadajesz bardzo dziwne pytania, szczegolnie po liscie samochodow ktore podales 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obraz sie ale zadajesz bardzo dziwne pytania, szczegolnie po liscie samochodow ktore podales 

nie obrażam się, ja generalnie jestem dziwny..........;)

Pamiętając, że lepsze jest wrogiem dobrego czasem lepiej pytać o rzeczy oczywiste nawet kilka razy narażając się na śmieszność i wiedzieć więcej niż udawać,, Wardziela" który wszystko wie i potem wydać 100 tysięcy na coś czego się nie potrzebowało lub nie zna i gnieść orzechy po nocach - jestem specjalistą ds kadr i płac jakieś 16 lat i w tym temacie czuję się jak ryba w wodzie nie każdy urodził się mechanikiem, lekarzem czy informatykiem. Niech każdy robi to na czym się zna i w miarę możliwości korzysta z wiedzy innych - specjalistów lub praktyków:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimek kiedy odbierasz auto?, jak chcesz na żywo "pomacać" n-tec'a to w przyszłym tygodniu będę w Rybniku, więc w razie potrzeby służę pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej jakiejś kwoty samochód musi mieć to drugie zabezpieczenie.

To zależy od ubezpieczyciela - musisz poczytać OWU. W PZU jest tak:

PZU SA uzależnia zawarcie umowy ubezpieczenia od zabezpieczenia pojazdu w następujący sposób - pojazdy o wartości brutto w dniu zawarcia umowy ubezpieczenia:

1) do 50.000 zł – jedno zabezpieczenie przeciwkradzieżowe;

2) powyżej 50.000 zł do 200.000 zł – dwa zabezpieczenia przeciwkradzieżowe;

3) powyżej 200.000 zł – trzy zabezpieczenia przeciwkradzieżowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...