Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie działające radio w Nissan Micra


jackus2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przede wszystkim witam wszystkich, jestem nowy na forum :)
Po tymże krótkim wstępie, chciałbym przejść do sedna mojego problemu.
A mianowicie, mam problem z radiem samochodowym, stary pioneer się wysłużył, więc postanowiłem kupić nowe, wybór padł na Grundig GX-30. Radio w sklepie grało fajnie, ale w sklepie... przy podłączeniu radia do samochodu zaświeciło się, ale nie grało, więc odłączyłem, podłączyłem znowu i zzzzz, nie działa!:( Wszystkie kable do kostki iso są podłączone, więc nie wiem co może być nie tak. Zmieniłem kostkę ale dalej brak oznak działania radia... Dodam, że stare też nie działa.

Co może być problemem? oraz ewentualnie co może, być przyczyną braku reakcji ze strony radia?
Bardzo was proszę o pomoc.
Samochód to Micra k11 z 97 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne, przy podłączaniu, zrobiłeś zwarcie. Co potwierdza fakt iż stare radio tez nie działa, sprawdź bezpieczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, bezpieczniki w aucie są okej. Bo z tego co mi się zdaje od radia są tylko w środku, poprawcie mnie jeśli się mylę;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do radia są w środku. Sprawdź czy masz napięcie na kostce, czy masa jest podpięta a antenę wpiąłeś skoro świeciło a nie grało...?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...