Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pożyczę czujniki do sprawdzenia X-Trail 2004 2,5 benzyna


Elear

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem z autem, w ciągu dwóch miesięcy wymieniłam trzy cewki zapłonowe (jedna ta sama stopiła się po 1,5 miesiąca od wymiany). 2 tygodnie temu sprawdzono wszystkie systemy w aucie i profilaktycznie wymieniono świece, niestety auto stanęło w czasie jazdy i musiałam wzywać lawetę. Żadna kontrolka się nie zaświeciła, nie ma błędów na komputerze, auto już nie zapala. Mechanik potrzebuje sprawdzić, czy czujniki nie są zepsute - czujnik położenia wałka rozrządu i regulator fazy rozrządu - silnik P12. Tym samym zwracam się do wrocławian z takim samym silnikiem, czy byłby ktoś tak dobry i podjechał do mojego mechanika :) Postaram się jakoś odwdzięczyć :)

Pozdrawiam, Agnieszka

 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko zmien mechanika. poza tym daj w podpisie t30 i pojemnosc, bedzie latwiej

 

to jest 3 pinowy z masą montazową na obudowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Japan Motors przy Karkonoskiej. Generalnie zasada jest taka, że po oddaniu samochodu do warsztatu, to mechanik ma usunąć usterkę a nie zlecać podwykonawstwo klientowi (napisz dla ostrzeżenia, który warsztat jest taki wygodny). :)

Oddaj samochód i czekaj na informację, kiedy można odebrać gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...