Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość masterpn

Jestem pod wrażeniem Teres dzięki wielkie. Jak zadzwoniłem gość od razu przyznał że z lewej strony był uderzony (drzwi + błotnik i malowanie zderzaków). Jak będę oglądał coś w Krakowie to chyba Cię wynajmę :)

 

[ Dodano: Sro 11 Lut, 2009 15:01 ]

Znalazłem jeszcze takie dwie propozycje:

 

1. http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-almera-...7196701e2a782,3

 

2. http://www.autotrader.pl/details,29850,107547022.asp

 

Co myślicie na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tamtych almer to chyba ok.

 

Teres no masz oko ;)

Strasznie się rzucało w oczy :)

A3 z 2002 roku kosztuje parę klocków więcej (ale silnik TDI duuuużo lepszy i podatny na wirusy :diabel2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uchmanek

extradd, specjalnie dla Ciebie pierwsza fotka mojej nowej zabawki. U mnie jest fatalna pogoda, wiec tylko z balkonu:

4453e7ff7b8f5377m.jpg

 

1,6l, 99km, w środku elektryka i troszke skóry. Wersja NX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teres no te silnilniczki to podobno bajka i to malutkie spalanie, N16 1.8 może pomażyć.Mam zamiar zamieć swoją N15 chyba na E36 2.5TDS, myślałem nad A3 1.9TDI ale w wersji 4/5d tylko ciężko dostać za dobrą kasę.

 

Uchmanek poczekamy na lepszą pogodę :) , ale widze że wersja przed liftingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zamieć swoją N15 chyba na E36 2.5TDS

zamienił stryjek siekierkę na kijek, chcesz się cofnąć do silnika TDS?? Nie wiem jak w BMW, ale miałem więcej styczności z tym silnikiem w Omedze i ku......nigdy więcej :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zamieć swoją N15 chyba na E36 2.5TDS

zamienił stryjek siekierkę na kijek, chcesz się cofnąć do silnika TDS?? Nie wiem jak w BMW, ale miałem więcej styczności z tym silnikiem w Omedze i ku......nigdy więcej :!!:

 

Wiem, słyszałem.Trzeba dobrze obadać ten silnik zanim się kupi.Dużo zalezy od jego stanu technicznego.Posiadam kogoś kto ma taką beeme z tym motorem 2.5TDS i wiemy czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,6l, 99km, w środku elektryka i troszke skóry. Wersja NX.

 

Gratuluję nowej FURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam!

 

PS.

Teraz mogę porównać n15 1,4 do Focusa 1,8 tdci 115.

Alma jest zwinniejsza i ma dużo mocniejszy dół - aż nie wystrzeli turbo.

Alma pali około 1-1,5 litra więcej. Skrzynia w almie pracuje lżej i ciszej. Focus - haczy 3 -auto ma 20 000 km!!! Ale powyżej 2000 obr ładnie ciągnie - pierwsze tankowanie wyszedł mi 6,4 ropy. Na plus ESP.

 

Generalnie gdyby dobrze odmłodzić n15, dać dobry zawias - choć taki ma - ale taki

deczko twardszy i wzmocnić żeby była bezpieczna na 5 ***** NCAP - to Focus może jechać do domu "nach Deutschland". Jeszcz japoński silnik - tak 1,8 145 koni i średnie spalanie do 7,3 - a do setki 9,5 - jeszcze 3 wersje nadwozia (hatchback sedan i kombi) Alma zawojowałaby rynek.

 

 

Pomarzyć nie można.......... ? :P

 

Pzdrawiam :D:D:D

 

 

aha - Diesel nigdy nie będzie brzmiał jak benzyna! A pomruk benzynki jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterpn

Do czego to dochodzi że na forum Nissana odradzają mi Almerkę i zachęcają do kupna Audi TDI :zdziw: Problem w tym, że A3 1.9 TDI za tą kasę będzie z 99r sprowadzona i z nie wiadomo ile razy przekręconym licznikiem oraz innymi wadami ukrytymi gratis. Kupno takiej bryki to jedna wielka loteria. Zresztą jeśli chodzi o TDI to wybrałbym raczej Skodę lub Seata. Zawsze 2-3 lata młodsze auto. Natomiast Almerkę w wersji Tekna można trafić w Polszcze od 1szego właściciela, serwisowaną. Myślę, że jeśli ktoś miał kasę na kupno takiego autka to stać go też było na jego odpowiednie utrzymanie. Zresztą nie mam przekonania do diesli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba ta n16!

Cena jest ok! Jeśli autko po bliższym oglądnięci jest w porządku to brać i nie patrzeć.

 

Wybór A3 tdi / Alma 1,8:

 

TYLKO ALMERA!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

http://allegro.pl/item552348348_super_okaz...ja_sprawdz.html

 

Mam tylko jedno pytanie: Co tak tanio ???

Pozdrawiam.

 

Witam.

To 5999zł to raczej normalna cena jak za ten rocznik i taki przebieg jak popatrzysz po allegro, chyba coś nie dopatrzyłeś że to aukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie podejrzanie niska.

Wiem że to licytacja. Chodzi mi właśnie o cenę 6K.

Fakt że nie ma informacji bezwypadkowy.

Ale za tą cenę to nawet na części się opłąca wg mnie :D

A może ktoś go oglądał i wie co z nim nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bardzo zaawansowana jest ta rdza pod uszczelką drzwi (lewy górny róg szóstego zdjęcia).

 

552348348_5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że "ruda" ją dopadła. Tył pod prawą lampą dwa elementy blachy - łaczenie błotnika - dwa odcienie lakieru. Rdza na klapie tył pod tablicą. Prog prawy chyba powoli znika i nadkole tył też coś mi się nie podoba.

 

Jeszcze dwa lata i tej almy nie będzie.

Z prochu powstałeś......

a tak serio - mój sunny z 93 miał 1000% lepszy wygląd i o 60 tys mniejszy przebieg.

Jestem na nie - nawet za 4500zł. Za 4000 można coś myśleć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Ile czasu potrzeba żeby takie progi posypały się już całkowicie, jakby auto stało pod chmurką i nic z tym nie robić?

http://allegro.pl/show_item.php?item=551328504

 

Myślicie że cena taka niska tylko z powodu tego "pyknięcia" z przodu?

http://otomoto.pl/nissan-almera-C7704841.html

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Ile czasu potrzeba żeby takie progi posypały się już całkowicie, jakby auto stało pod chmurką i nic z tym nie robić?

http://allegro.pl/show_item.php?item=551328504

 

Myślicie że cena taka niska tylko z powodu tego "pyknięcia" z przodu?

http://otomoto.pl/nissan-almera-C7704841.html

Pozdrawiam i dziękuję.

 

Witam.

Co do 1 to myślę ze trzy lata można by spokojnie pojeździć ale patrząc tylko po zdjęciach a nie wiadomo co tam jest pod spodem i głębiej pod lakierem.

2 auto tanie bo już kiedyś było chyba walone bo szpachli tam niemało na tym zderzaku, i jak jeszcze nim kobieta jeździła :P która nie umie wjechać do garażu to sam sobie odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almera 1 mimo korozji wygląda lepiej za równo w środku jak i na zewnątrz. W końcu wesja Sr. Ciekaw tylko dlaczego nie działa ABS...

Odnośnie korozji to nigdy nie wiadomo. Ja swoją kupiłem z delikatnymi bąblami na progach. Jak się później okazało niemiec ładnie zaszpachlował i korozja szła w środek auta :| na szczęście w porę się za to wziąłem. Jeśli to jest taka rdza jak na zdjęciach to trochę pojeździsz, ale czy nie szkoda samochodu...

Almera 2, tak jak poprzednik. Przód walony nie pierwszy raz. I spalanie w opisie jakieś niskie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie auto z przebiegiem 200tys to po 3-4 latach bedzie 250tys powiedzmy. Czyli ze auta 15-16 letniego z takim przebiegiem i tak nikt ode mnie nie kupi (ewentualnie na części, i tak dostane więcej) więc szkoda kasy na robienie rdzy :) Może wtedy będzie mnie wreszcie stać na normalne (tzn młodsze niż 10 lat) auto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kredycik fuj :P

N16 - nie wiem nie wiem jakoś produkcja w GB mnie nie przekonuje a i jeśli chodzi o TuV i DEKRE wypada generalnie gorzej niz n15 - jakbym juz mial brac kredycik to bylaby pewnie Yaris :)

 

Ale ciągle szukam - na razie widzę tą , co prawda zdjęć mało i niezbyt ciekawe ale z opisu i tych które są wygląda mi ok - ktoś chciałby się niezgodzić? :)

http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-almera-...d425bbd4c1760,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej rzeczywiście! Nie ma już w tym kraju niebitych almer?? :zdziw:

 

dobre! a się uśmiałem :D:D:D

 

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 22:11 ]

OPOS1 - damianek2304 w dziale sprzedaj wystawił coś co Cie może zainteresi -tylko 105 tys km - 1996, 1,6 benzol - sprawdź to!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...