Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Planuje w najblizszym czasie zakupic Almerke. Przegladajac ogloszenia natknalem sie na nastepujacy egzemplarz: http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C7767059

 

coś mi ten przód nie spasowany, ale może tylko lekko szturchnięty - zwłaszcza środek zderzaka i prawa lampa.

 

Generalnie ok. A skóra - kto co lubi..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam ale jak firmowe to zazwyczaj gołe żeby było jak najtaniej dlatego biały, a nie klima 1.6 SR na dodatke 5cio włazowe :D

 

Tablica jest z Luksemburga. Więc może to tłumaczyć dziwną konfigurcję wyposażenia. Coś tanio a nawet w Luksemurgu za darmo samochodów nie rozdają. Chociaż napisał że bez wypadkowy. Oczywiście to jeszcze nic nie znaczy ale są tacy co nic nie piszą :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlody666

Moim zdaniem zdecydowanie za tranio. Za auto dośc dobrze wyposażone, z tego rocznika i z tym silnikiem moim zdaniem powinien krzyczeć co najmniej z 4000 więcej. Pisze coś o drobnych poprawkach lakierniczych więc można się domyslac ze ruda szamie aż miło i stad ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w kolorze białym super wygląda. Zderzaki do lakierowania, ale cena za niska... ja za swoja dałem 6 tys (do tego doszła jeszcze 1 rejestracja w kraju) a nie mam klimy i rocznik 95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów! A propos tego autka to byłam je oglądać... pojechałam z nim na stację diagnostyczną - jak się okazało blacha w stanie bardzo dobrym (auto było garażowane i stało u jakiejś babki w garażu przez pół roku bo ona kupiła sobie nowego mercedesa) silniczek chodzi cichutko! Auto jest sprowadzone z Włoch... cena faktycznie jest niska (ma duży przebiego bo 200 000km a nie 180000 i ma lekkie otarcia na zderzakach i prawych tylnych drzwiach...) jak dla mnie auto wygląda i prezentuje się naprawde świetnie.... wg mnie sprzęgło troszkę krótkie, ale może w Almerkach tak jest... (Wcześniej jezdziłam Golfem III 1.8 GL) Co do wyposażenia faktycznie dziwne... no i jest trochę nieścisłości z opisem i stanem faktycznym:

tzn. Alusy 14, a nie 15

1x airbag a nie 2

nie ma ABS'u przynajmniej jak się nim przejechałam i zahamowałam a było ślisko się nie załączył...

a co do zalet to ks.serwisowa prowadzona do 170 000km

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almerka rozumiem, że mówisz o tej białej?

Jeśli silnik chodzi ciuchutko, otarcia Ci nie przeszkadzają (ewentualnie masz kasę na ponowne polakierowanie) to kupuj.

Co do sprzęgła u mnie też dość wysoko bierze, przebieg jak kupowałem miała 190tys km teraz mam ponad 205tys i wszystko jest ok.

1x airbag a nie 2

nie ma ABS'u przynajmniej jak się nim przejechałam i zahamowałam a było ślisko się nie załączył...

na zdjeciach widać, że jest 1 poducha. A jak odpalasz silnik zapala się kontrolka ABS? może czujnik jest uszkodzony.

 

Jak dla mnie ta Almerka w kolorze białym ślicznie się prezentuje. Polakierować jej tylko zderzaki, żeby były ładne, lać benzynę i jeździć jeździć jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rozmaryn

Witam serdecznie. Mam wiele pytan, mianowicie chciałbym kupić almerę n16 1.5 dci 2003. Co możecie mi powiedzieć o tym modelu, silniku? Powiem wam szczerze że czytając te forum właśnie na temat wyżej wymienionego modelu zacząłem się obawiać ... Niektóre opisy usterek, jakie się przytrafiły przyprawiły mniue o ból głowy. Mam zamiar wydać około 22 000 PLN, interesuje mnie dokładnie taka wersja http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7869139. Ciekawi mnie jego bezawaryjność, jeżeli takowa jest. Może mi polecicie inny samochód do tej ceny? Koniecznie diesel i małej pojemności. No i oczywiście sie trzymam rady kolegów, czyli nie kupuje samochodu na literę F i francuskich ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ta Pani, u której auto stało pół roku w garażu to poprzedni właściciel we Włoszech? Gdyby auto było zarejestrowane u nas a wspomniana Pani mieszkała w Polsce to cena nie musi wydawać się podejrzana. Po prostu chciała by szybko pozbyć się starego samochodu tym bardziej jesli stać ją na nowego mercedesa. Ale żeby jakiś handlarz sprzedawał tak tanio??? To juź z lekka dziwne. Domniemywam również almerko że nie zdecydowałaś się na zakup mimo iż jak piszesz to generalnie auto jest ok?

OPOS 1 może to coś dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów! A propos tego autka to byłam je oglądać... pojechałam z nim na stację diagnostyczną - jak się okazało blacha w stanie bardzo dobrym (auto było garażowane i stało u jakiejś babki w garażu przez pół roku bo ona kupiła sobie nowego mercedesa) silniczek chodzi cichutko! Auto jest sprowadzone z Włoch... cena faktycznie jest niska (ma duży przebiego bo 200 000km a nie 180000 i ma lekkie otarcia na zderzakach i prawych tylnych drzwiach...) jak dla mnie auto wygląda i prezentuje się naprawde świetnie.... wg mnie sprzęgło troszkę krótkie, ale może w Almerkach tak jest... (Wcześniej jezdziłam Golfem III 1.8 GL) Co do wyposażenia faktycznie dziwne... no i jest trochę nieścisłości z opisem i stanem faktycznym:

tzn. Alusy 14, a nie 15

1x airbag a nie 2

nie ma ABS'u przynajmniej jak się nim przejechałam i zahamowałam a było ślisko się nie załączył...

a co do zalet to ks.serwisowa prowadzona do 170 000km

Pozdrawiam

 

Z tego co piszesz to wiekszych mankamentów nie ma, a jak na 10 lat i 200 tkm to wręcz okazja przy tej cenie. To co spowodowało ze nie kupiłaś? Na stacji oglądałaś tylko blache ? a co z zawiasem i spalinami? itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to odcień maski i błotników ,a drzwi nie pasuje. Podobnie z tyłu. Trzeba by na żywo obadać mierniczkiem i obejrzeć pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście sie trzymam rady kolegów, czyli nie kupuje samochodu na literę F i francuskich ;d

A ja troche na przekor zamierzam kupic Megane II, ale z tym samym silniczkiem co w tej Almerce co pokazales. Boje sie tylko, ze taki maly silniczek moze miec problem z ciagnieciem tak duzej budy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uchmanek

Megane'05 z 1,5dci daje rade, szczegolnie jak juz sie rozbuja.

 

adam1980: moze mial plan odsprzedac z duzym zyskiem, ale przycisnela go sytuacja (cena euro). jesli alma przeszla kontrole na diagnostyce, to powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne kontrolki się nie świeciły ... z resztą czy to problem wyjąć żarówkę? co do silnika to jak się go odpali na zimno (bo tak był odpalany) to delikatnie cykają zaworki... ale z tego co się orientuję to raczej nic groźnego.

A co do zakupu tego auta to... byłam, oglądałam różne, i ta nawet jak była bita(w co nie wierzę) to jest bardzo porządnie zrobiona (a widziałam już różne rzeźby) jedyne co mnie zastanawiało po wszystkim to czy nie była kradziona... albo jakiś przeszczep! ale wydaje mi się, że nie ... a jesli tak to jest dobrze zrobiona, bo sprawdzałam po numerze VIN. Jej zaletą, którą z niego wyczytałam jest produkcja w Japonii. Bo były ponoć produkowane jeszcze w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

ps. Jadę ją kupić w sobotę mam nadzieje ze wszystko bedzie z nią ok.

Jak by wam przychodziło jeszcze do głowy coś co mam sprawdzić na miejscu to piszcie bo nie chciałabym się wpakować w kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...