Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mlody666

Jeżeli przebieg jast autentyczny i autku nic nie dolega to wydaje mi się że wyskorbac dodatkowe 700 złotych nie było by wielkim problemem bo 6500 za ten egzemplaz to cena bardzo przystępna (wnioskując po twoim opisie i fotkach z aukcji) ja za swojego 2 lata temu dałoe 10500 a to jest golas z jedną poduchą, na stalówkach, z przebiegiem wówczas 130000 czarnych zderzakach i podstawowej marnej jakości tapicerce tyle że ropniak.

 

Jeżeli stan jest jak mówisz i przebieg autentyczny to spod ziemi bym wykopał te 700 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alex1990

Jeżeli przebieg jast autentyczny i autku nic nie dolega to wydaje mi się że wyskorbac dodatkowe 700 złotych nie było by wielkim problemem bo 6500 za ten egzemplaz to cena bardzo przystępna (wnioskując po twoim opisie i fotkach z aukcji) ja za swojego 2 lata temu dałoe 10500 a to jest golas z jedną poduchą, na stalówkach, z przebiegiem wówczas 130000 czarnych zderzakach i podstawowej marnej jakości tapicerce tyle że ropniak.

 

Jeżeli stan jest jak mówisz i przebieg autentyczny to spod ziemi bym wykopał te 700 zł

 

Miałam nieplanowany wydatek i muszę się zamknąć w kwocie 6800zł z opłatami :( (a w/w pojazd jest do opłat). Postaram się coś wymyślić bo szkoda by mi było nie kupić tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majsterus

nie sprzeda tego, za dużo chce, to już jest 14 lenie auto.

a Pytałaś się czy ma TUV skoro takie super jest??

 

8000tys wyjdzie całość, dużo, a wyposażenie ma podstawowe.

Edytowane przez majsterus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alex1990

nie sprzeda tego, za dużo chce, to już jest 14 lenie auto.

a Pytałaś się czy ma TUV skoro takie super jest??

 

8000tys wyjdzie całość, dużo, a wyposażenie ma podstawowe.

 

Tylko że jest w stanie lepszym niż niejedna Almera z 1999r. Nadal nie mam skąd wykombinować kasy :( Opłaty to max 1000zł z rejestracją. Pisałam już że nie obchodzi mnie rocznik samochodu tylko stan techniczny.

 

Na dodatek auto ma nowe firmowe opony a nie żadną chińszczyznę, kolejny wydatek odpada. Pojadę się dzisiaj targować.

Edytowane przez Alex1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majsterus

Tylko że jest w stanie lepszym niż niejedna Almera z 1999r. Nadal nie mam skąd wykombinować kasy :( Opłaty to max 1000zł z rejestracją. Pisałam już że nie obchodzi mnie rocznik samochodu tylko stan techniczny.

 

Na dodatek auto ma nowe firmowe opony a nie żadną chińszczyznę, kolejny wydatek odpada. Pojadę się dzisiaj targować.

 

 

pytaj o papiery z TUV. Powinny być.

I czy ma TUV.

 

Zawsze coś jest do zrobienia :D Nigdy nikt nie sprzedaje bezwypadkowego auta w 100% bez usterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jest w stanie lepszym niż niejedna Almera z 1999r. Nadal nie mam skąd wykombinować kasy :( Opłaty to max 1000zł z rejestracją. Pisałam już że nie obchodzi mnie rocznik samochodu tylko stan techniczny.

 

Na dodatek auto ma nowe firmowe opony a nie żadną chińszczyznę, kolejny wydatek odpada. Pojadę się dzisiaj targować.

Powód pomocny do zbicia ceny to progi. Niezbyt wyraźne zdjęcia, ale widać, że coś tam było robione. I całkiem możliwe, że tylko zamazane na okoliczność sprzedaży. Poza tym pas przedni na łączeniu wygląda jakby korodował co może być oznaką naprawy. No i kolorek chyba nie bardzo udało się dobrać, bo różni się znacznie - przynajmniej na zdjęciach. Tak więc nawet jeśli zawieszenie i silnik jest ok to powodów do zbicia ceny zawsze troche się znajdzie. Sprawdź też szyby czy oryginalne. Może było coś poważniejszego.

Na plus ładne aluski ;) imo niema co się napalac chociaż w tej cenie pewnie nie łatwo trafić na coś dobrego. Bliżej 10tys. wybór znacznie lepszy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie komisy mi się zle kojarzą ale to moje subiektywne odczucie. Na zdjeciach to duzo nie zobaczysz. Jak bedziesz kupowal to bierz ze soba jakiegos blacharza lub mechanika bo można sie ostro nadziac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maledrach

Witam.

 

Pytanie moje brzmi czy ktoś widział/oglądał/miał styczność z samochodem z tego komisu.

 

Mam trochę daleko, żeby jechać go oglądać stąd prośba o przyjrzenie się tej Almerce i ewentualne opinie.

 

Auto stoi w Warszawie, tutaj link do aukcji http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10256188

 

Chętnie zlecę komuś profesjonalne oględziny jeżeli byłaby taka możliwość.

 

post-31988-1268213228,3741_thumb.jpg post-31988-1268213413,3136_thumb.jpg

 

post-31988-1268213351,5003_thumb.jpg post-31988-1268213436,8835_thumb.jpg

 

post-31988-1268213640,2323_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój pierwszy post;) Zamierzam kupić Nissana Almerę. Rocznik 2001 - 2002. Z jakim silnikiem jeszcze nie wiem, dopiero się rozglądam. Nurtuje mnie parę pytań, mimo, iż przeczytałem prawie cały dział Almera. Mam nadzieję, że Was nie wkurzę ;) Oto pytania:

 

1)Zamek centralny. Czy zamek centralny sam zamyka drzwi po jakimś czasie?? Czy może źle przeczytałem :P

 

2) Radio. Czy po odłączeniu akumulatora radio muszę na nowo programować?? Jeśli tak to poproszę o link z kodami.

 

3) Opony. Jaki jest standardowy rozmiar opon w Almerce (dajmy na to np. w 16).

 

4) Klima. Właśnie, nigdy jej nie miałem, nie wiem co i jak. Czytałem coś o powietrzu z zewnątrz, kiedy go używać. Pewnie na forum również jest.

 

5) Komputer. W jakich wersjach występuje,od którego roku itp. Może jakaś instrukcja, co wyświetla.

 

6). Wyposażenie. Gdzie mogę przeczytać (pewnie na forum;)) jaki model, z którego roku co ma na wyposażeniu). Interesują mnie nawet podłokietniki.

 

7) aa zapomniałem.;p Jaki jest kolor podswietlenia zegarów...:P??

Z góry przepraszam za te głupie i pewnie standardowe pytania, ale cóż zielony zawsze tak ma, taka nerwówka ;)

 

 

Dziękuje i pozdrawiam,

 

 

Łukasz.

Edytowane przez specjal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - Almera czy Primera do 6-7 tysięcy ? Benzyna (krajowa) albo diesel (może być do opłat) ? Przesiadka z Sunny 2.0 D kombi SLX

Do 6-7tys. to Almera w benzynie 1,6 z klimką. Zawsze to łatwiej w lepszym stanie znajdziesz niż Primkę w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

 

Szukam Alemrki za pare groszy a raczej do 4000zł do remontu najlepiej blacharki.

Znalazłem coś takiego: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11678288

Myslicie ze warto za to kase??Nawet gdybym miał jeszcze z 1000zł wsadzić w naprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu Almery, patrze i szukam. Znalazłem takie ogłoszenie i pierwsze na co zwróciłem uwagę to inny kolor kierownicy niż reszty.

http://moto.allegro.pl/item962000688_piekna_almera_diesel_2_2_di_2001r_60km_od_w_wy.html

czy to normalne?

jak dla Mnie to kierownica podchodzi pod kolor deski rozdzielczej więc chyba ok :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilp87

Witam

Rozglądam się ostatnio za jakimś sensownym gti... nie ma za dużo sztuk do wyboru. mi wpadła w oko jedna http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11486081

Może ktoś ją oglądał albo coś. Jest jeszcze jedna http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11923879. Wiem że ta czarna jest pewnie atrakcyjniejsza, przebieg rocznik i w ogóle, ale trochę fundusze nie pozwalają:\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o pomoc w wyborze.

Znalazłem 2 takie ogłoszenia:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12040781

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11446882

 

Zamierzam wybrać się na oględziny pojazdu ze znajomym mechanikiem, co by mi trochę poradził (to moje pierwsze auto)

Chciał bym w najbliższy weekend obejrzec oba auta i wybrac te w lepszym stanie.

Co moglibyście poradzic jeżeli obydwa okażą się w podobnym stanie, jakieś wskazówki, porady, która wersja lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nitokris

Witam klubowiczow,

Poszukuje Almery n16 2.2di (warto szukac DCI ??) rocznik 2001-2002r, znalazłem kilka ofert, choć jedna najbardziej mnie zainteresowała link: http://rawaauto.otomoto.pl/nissan-almera-oplacony-110-km-bezwypadkowy-C11344749.html

czy może juz ktoś oglądał to auto? Czy warto jechać ją oglądać ? Może ktoś z waszych znajomych ma Almere z tym silnikiem ?

Gdybym jechał ją oglądać na co mam zwrócić uwagę aby się nie wpierdzielić w koszta :)

Znacie jakiś zaufany warsztat w Rawie Mazowieckiej lub jej okolicach aby sprawdzić przed zakupem to auto ?

 

 

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajlamos1

Witam, chciałbym kupić almere rocznik 2003-2005 z silnikiem 1,5 benzyna i prosiłbym was o kilka informacji:

1. czy ta almera N16 jest tak awaryjna jak mówią?

2. czy silnik jest od Renault?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...