Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zagladnij pod spód, zerknij na mocowania baku, belkę przednią, skrobnij trochę fabrycznej masy i zmienisz zdanie, zobacz też na mocowania nadkola przedniego zaraz za reflektorem. ;) zerknij też pod rant tylnej szyby czy na brzeg nadkoli tył jeśli masz HB 5D

 

mam to auto od nowości, więc to nie kwestia powypadkowości, mw. po 7 latach ruda zaczęła wyłazić.

Edytowane przez buladag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego posiadam sedana cały spód mam zakonserwowany na nadkolach koło baku na podszybiu nic nie ma żadnej rudy może taki trafił sie egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Powiem tylko tyle - podróż do handlarzy z Kutna / Płocka / Gostynina kończy się tylko popsuciem nerwów... Wypicowane złomy, plak dosłownie na wszystkim, nawet na silniku. Po odpaleniu i rozgrzaniu aż dym spod maski szedł, tyle tego tam było nawalone. Do zdjęć wynajęty fotograf, potem obróbka w photoshopie, aukcje robione wszystkie na ten sam sposób. Byłem już oglądać u nich 5 aut, wszystkie to po prostu ZŁOMY... To jest zgrana szajka handlarzy, nie polecam od nich dosłownie NIC kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Khaladrim

Witam wszystkich.

Jest to mój pierwszy post na forum i proszę o wyrozumiałość:-)

 

Chcę kupić almerkę hatchbacka i moją uwagę przykuło to ogłoszenie: http://otomoto.pl/nissan-almera-model-2004-sport-C19719194.html. Niby wszystko ok ale czy ktoś wizualnie może ją ocenić?

I druga sprawa: dziś ukazało się także to ogłoszenie: http://otomoto.pl/nissan-almera-1-5-16v-stan-perfekcyjny-C19759040.html - auto na tych samych blachach, większa cena, inny handlarz...

Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co "lata"? Sprzedawca chce zwiększyć tylko szansę sprzedaży wystawiając go w drugim komisie czy o coś innego? Albo już jestem przewrażliwiony :-)

Dzięki z góry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaden sposob to nie jest model 2004. Mozliwe tez, ze nie jest z 2003 - wtedy juz zdaje sie almera byla poliftowa? Smierdzi handlarskim walkiem.

Edytowane przez csm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drzwiach kierowcy pęcherz rdzy, i to spory.

 

Albo mi się wydaje - albo progi zawalone bitexem, pod prawymi tylnymi drzwiami już chyba rdza zjadła sporo progu.

 

I mam takie dziwne wrażenie, że cały sinik pod maską krzywo siedzi.

 

Aaa - no i zdjęcia cykane zimą albo wczesną wiosną, auto dość długo się sprzedaje - to zły znak.

Edytowane przez Qadrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BrunoWarcianski

Oglądałem auto z poprzedniego linka, który wkleiłem - niestety to paść. Na zdjęciach nieźle, w rzeczywistości wręcz odstręczający...

 

Natomiast zainteresował mnie ten:

http://otomoto.pl/nissan-almera-pelne-wyposazenie-2-0d-okazja-C18805656.html

może diesel to lepsza opcja silnikowa? Na pewno tańsza i chyba tez trwalsza...

Mam tam 70km, warto jechać na oględziny? Choć to oferta od handlarza, to mnie kusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jestem tutaj nowy i przymierzam się do zakupu Almerki w benzynce. Obecnie przyglądam się tej:

http://otomoto.pl/nissan-almera-65-tys-km-orginal-C16324648.html

 

Gdyby ktoś miał chwilę, żeby spojrzeć ogłoszenie i napisać co zauważył i na co zwrócić uwagę, będę wdzięczny.

Pozdrawiam,

Gregory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia takie niezbyt dobrej jakości, ale zwróć uwagę, czy rdza nie wcina progów od spodu - coś tak mi podejrzanie to wygląda... Ogólnie wizualnie auto w miarę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego. Postaram się w weekend podjechać i obejrzeć tą almerkę.

Co do tych progów to ogólnie od spodu zwrócić na nie uwagę w jakim są stanie, czy gdzieś dokładniej się im przyjrzeć?

Jak zweryfikować stan rozrządu i skrzyni biegów żeby uniknąć wtopy, bo to chyba częste bolączki tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym go nie oglądał poniewaz zdjecia bardzo dawno były robone i to jest komis no i ten unikalny przebieg

I progi cos dobrze nie wyglądają i ten kolor różowy

Ciekawi mnie czemu środka nie zrobił zdjec wstydzi sie

No i widac ze fotel w srodku pasazera połozony na cwaniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...