Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje :) Trochę niski przebieg się wydaje ale zobaczymy. Jak będzie wszystko ok w ASO to wart tej ceny? Bo mimo wszystko wydaje mi się nieco za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantrzą na przebieg i lata, niski ale pisze w ogłoszeniu, że jeździ drugim. Musisz dopytać sie kiedy ją kupił, jaki przebieg miała wtedy, czy ma rachunki z przeglądów, gdzie serwisował.

Co do ceny to zawsze mozesz negocjować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjować będzie ciężko bo z góry powiedział że ciężko będzie cokolwiek negocjować bo wie że stan super i na przeglądzie nic nie wyjdzie. Ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to tylko słowa z jego strony, dopytaj sie o szczegóły odnośnie historii, przeglądów, napraw, sprawdź powlokę lakierniczą, podłacz do kompa diagnostycznego...

jeszcze daleka droga do kupna auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta almerka na 100% była wystawiona na allegro czyli otomoto. Tylko nie moge sobie przy pomniec jaka była jej cena. W tej chwili nie ma juz tego ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu na allegro miała ESP tu już nie i w rzeczywistości też chyba nie (nie widać przycisku ESP OFF). Ogólnie niezłe auto ale ten poprzedni właściciel, kierowca PSC trochę śmiech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu na allegro miała ESP tu już nie i w rzeczywistości też chyba nie (nie widać przycisku ESP OFF). Ogólnie niezłe auto ale ten poprzedni właściciel, kierowca PSC trochę śmiech...

autko ciekawe, trzeba tylko dobrze sprawdzić jego stan faktyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Co myślicie o tej Almerce :

http://moto.allegro.pl/nissan-almera-n16-1-8b-2003r-salon-polska-i2787400018.html

Podoba mi się i chciałbym ją jechać obejrzeć ,ale licze najpierw na wasze opinie .

Przebieg jest podjerzany. I mam jeszcze do was pytanie , czy te nakładki na progi i ten spojler na klapie to były możliwe do zakupienia w almerkach jako dodatkowe wyposażenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, jesli sie nie myle, to lewe drzwi kierowcy tak jakby maja cieniowanie lakieru. zaslepka w przednim zderzaku, a wlasciwie jej brak, moze oznaczac, iz auto bylo holowane. poza tym, wydaje mi sie iz prawa przednia lampa nie jest oryginalna, bo ma widoczne napisy na kloszu na drugim zdjeciu. prawy przedni blotnik w innym kolorze. widac, ze auto ma nowy uklad wydechowy(przynajmniej tylny tlumik). to co widac, to wpisy w ksiazce sa z roznych serwisow, nawet opla:P reczny widac, ze bardzo wysoko zaciagniety, wiec hamulce z tylu sa albo slabe i zaciski marnie trzymaja, albo sie koncza, alobo trzeba naciagnac. poza tym taki przebieg sie zdarza(kierownica nie wyglada na wytarta, aczkolwiek skora mogla byc nowa naciagnieta.). co do spojlera z tylu i nakladek na progi, takie wersje wystepowaly, a poza tym mozna samemu uzbroic autko w te elementy. jak masz niedaleko moze warto sie wybrac, wiadomo, ze im ladniejsze zdjecia, tym gorsze auto:P te silniki lubia brac olej i rozciagaja sie lancuchy rozrzadu!!! reszte trzeba sprawdzic. powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak były mozliwe do dokupienia jako opcja dodatkowa. Ale w tym samochodzie uwage mi zwraca tył a dokładnie bardzo zle jest spasowany z obu stron. Przy tej opcji z tyłu na przednich fotelach powinny byc kieszonki a ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem te same problemy co grzechalm, ale z kierownica musze sie nie zgodzic. Wytarta jest mocno. Zdecydowanie nie wskazuje na 100k - raczej na cofniecie przebiegu do 1/3 faktycznego. Na galce zmiany biegow chromu nie ma juz. Co prawda on szybko schodzi, ale przy takim przebiegu powinien sie jeszcze zachowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem te same problemy co grzechalm, ale z kierownica musze sie nie zgodzic. Wytarta jest mocno. Zdecydowanie nie wskazuje na 100k - raczej na cofniecie przebiegu do 1/3 faktycznego. Na galce zmiany biegow chromu nie ma juz. Co prawda on szybko schodzi, ale przy takim przebiegu powinien sie jeszcze zachowac.

 

Czyli twierdzisz ze skręcili go aż z 300k :whistle: ??

Dzięki Panowie ze uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem te same problemy co grzechalm, ale z kierownica musze sie nie zgodzic. Wytarta jest mocno. Zdecydowanie nie wskazuje na 100k - raczej na cofniecie przebiegu do 1/3 faktycznego. Na galce zmiany biegow chromu nie ma juz. Co prawda on szybko schodzi, ale przy takim przebiegu powinien sie jeszcze zachowac.

Ja mam 218 tys. i kierownica jest jeszcze bardziej wytarta, co do gałki zmiany biegów to chrom wytarł mi sie już po 60 tys. dlatego wymieniłem na inną nieoryginalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almeka z Trójmiasta w super stanie. Nic nie bite, nie malowane zawieszenie całe ok. Drobny wyciek paliwa przy filtrze i przy czujniku w pompie, wyciek oleju z pokrywy rozrządu. I coś ze złączką poduszek pod fotelem kierowcy. Autko odbieram jakoś w tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzisz ze skręcili go aż z 300k :whistle: ??

Dzięki Panowie ze uwagi :)

kupiony w kraju i serwisowany, jesli tak to można sprawdzić czy jest to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem Primery P11.144 lub Almery N16. Co możecie mi powiedzieć na temat tego drugiego?

1. Stać mnie jedynie na roczniki 2000-2002. Czy nie miały chorób wieku dziecięcego?

2. Silniki. Który wybrać? Zależy mi na przyzwoitej dynamice i przeróbce na LPG. Diesel odpada.

3. To Japończyk czy Francuz?

4. Fabryczny system audio. Jak to gra?

5. Przestronność wnętrza. Jest dużo gorzej niż w Primerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam silnik w almerze N16 benzyna 1.8 Lpg bardzo dobra dynamika niezłe przyspieszenie. Instalacje posiadam juz od ponad roku i jestem bardzo zadowolony dla mnie bardzo dobre spalanie. Jadac na trasie do 100 km/h bez szarzy spala mi około 7 litrów a nawet mniej gazu.A po miescie to juz 10 litrów. Silniki Diesla 1.5 dci to Farncuz a 2.2 di to japonczyk. Silniki bemzynowe 1.5 oraz 1.8 to japonska konstrukcja. Posiadam N16 w wersji Tekna i z duzym wyswitlaczem dzwiek dla mnie jest bardzo dobry a nawet super. Głosno gra i nie trzeszczy przy duzej głosnosci. Moge powiedziec tylko o N16 w sedanie z przodu jest bardzo duzo miejsca a z tyłu tak sobie.

 

P.S mój rocznik 2002 r. po lifcie sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie moich spostrzezen w Almerce, to nie popadajmy w paranoje. Jesli autko ma juz 10 lat, to racze "normalne" jest to ze przez ten czas moglo miec jakas przygode i cos zostalo obtarte, wymienione. Wazne zeby bylo dobrze zrobione a najwazniejsza jest sprawa z poprawnie eksloatowana jednostka i stanem technicznym. to ze kierownica jest wytarta, czy rozni sie kolor to sa czynniki, ktore nie zgadzaja sie z zapewnieniami sprzedawcy i ukrycie faktycznego przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pojawiła się jeszcze Almerka w Pruszkowie , co o niej myślicie

http://moto.allegro....2822353981.html , jakies inne mankamenty oprocz tych co sam sprzedawca uwidocznil ?

i jeszcze Puławy

http://moto.allegro.pl/nissan-almera-1-8-webasto-klimatronik-2004-pulawy-i2823674238.html

Edytowane przez Matus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupic nie kupić? Omijać, uciekać :) szukam Almerki do 5 tys z klimą

Co powiecie o tych:

http://otomoto.pl/ni...-C24327019.html

 

http://otomoto.pl/nissan-almera-okazja-C27093619.html

Edytowane przez Jummbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to mooooże uda Ci się znaleźć jakąś N15, która jako tako jeździ. N16 za 5tys. to wiesz, do czego się będzie nadawać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy podrzucilibyście kilka informacji na temat tego auta?

http://otomoto.pl/nissan-almera-po-lifcie-1-8-116km-zamiana-C27027125.html

przebieg jest ok, sprawdzany w ASO. Na co zwrócić uwagę podczas oglądania? Jak wygląda rzeczywiste spalanie na benzynie?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...