Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy podrzucilibyście kilka informacji na temat tego auta?

http://otomoto.pl/ni...-C27027125.html

przebieg jest ok, sprawdzany w ASO. Na co zwrócić uwagę podczas oglądania? Jak wygląda rzeczywiste spalanie na benzynie?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Zdjęcia robione latem, może to oznaczać że nie mogą sprzedać auta -zamazana data na zdjeciach. Szyby z tyłu na korbki a nie jak w ogłoszeniu elektryczne. Wizualnie ciężko coś powiedzieć, zdjęcia robione pod słońce. Sprawdzałeś przebieg w aso? Z tego co się orientuje to nie ma możliwość sprawdzenia przebiegu w aso u nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc Almerki sprawdzenia stanu oryginalnego przebiegu tylko kiedy jest serwisowana w jednym miejscu. Ja tak sprawdziłem swoja jak kupowałem. Powiedzieli mi wszystko o samochodzie co było naprawiane i jaki przebieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem auto, byłem u mechanika. Jeździ dobrze, jedyna sprawa to ten tył, który był uderzony. Ale od spodu wszystko naprawione, w bagażniku też. Z zewnątrz wygląda jak nowy :) Pomijam, że nie reaguje na pilota z centralką, ale to nie jest duża naprawa. Almera dopiero teraz wystawiona, nie sprzedawał jej wcześniej, a almery szukam od kilku miesięcy :) Pan zrobił zdjęcia od razu jak kupił, kupował od dobrych znajomych. Ma 134000 km przejechane. W ASO dowiedziałem się jak to wyglądało przez pierwsze dwa lata. Z dołu wygląda też dobrze :) więc chyba wszystko w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

proszę o pomoc przy ocenie tej Almery: http://twojeauto1.otomoto.pl/nissan-almera-tino-pewne-auto-z-gwarancja-zamiana-C27299366.html

 

Jutro chcę pojechać i ją obejrzeć. Na co mam zwrócić uwagę przy oględzinach. Gdzie w okolicach Piły jest jakiś warsztat Nissana godny polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o pomoc przy ocenie tej Almery: http://twojeauto1.ot...-C27299366.html

 

Jutro chcę pojechać i ją obejrzeć. Na co mam zwrócić uwagę przy oględzinach. Gdzie w okolicach Piły jest jakiś warsztat Nissana godny polecenia?

 

za 2tyś euro w niemczech nikt takiego auta nie sprzeda, tymbardziej prywatna osoba, popatrzylem sobie na mobile.de i za ten rok i przebieg to min 3tys trzeba zapłacić. Więc auto pewnie miało 270tyś na liczniku, tak optymistycznie. Ale auto już zarejestrowane w pl, to pewnie licznik dwa razy już uzdrowiony. Po czystości silnika można wnosić że było tam niezłe szambo przed umyciem. Szkoda czasu wg mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o ocene http://tablica.pl/of...cace2e0eb;r:;s:

 

chciałbym na pewno założyc gaz jaki najlepszy pod taki 1.5 i jaki to mniej wiecej koszcik?

bo dziwi mnie ten rocznik wraz z przebiegiem i cena

tak samo ten

http://otomoto.pl/nissan-almera-super-stan-zamiana-C27008433.html

 

jak myślicie kręcone czy to jednak możliwe ?

jako niedoszły mechanik samochodowy mi to śmierdzi ale może wy coś więcej mi powiecie;]

 

Pozdrawiam

eXio

Edytowane przez eXio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż jeszcze ze 4tys. zł i dopiero pomyśl o N16 - bo za 6tys. zł to możesz co najwyżej N15 brać. Te dwie Almery, które podałeś - to zwykłe ulepy, szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2tyś euro w niemczech nikt takiego auta nie sprzeda, tymbardziej prywatna osoba, popatrzylem sobie na mobile.de i za ten rok i przebieg to min 3tys trzeba zapłacić. Więc auto pewnie miało 270tyś na liczniku, tak optymistycznie. Ale auto już zarejestrowane w pl, to pewnie licznik dwa razy już uzdrowiony. Po czystości silnika można wnosić że było tam niezłe szambo przed umyciem. Szkoda czasu wg mnie...

 

Masz rację, ta Almera na zdjeciu kosztuje 13,5tys. Za 8000 była cała zardzewiała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż jeszcze ze 4tys. zł i dopiero pomyśl o N16 - bo za 6tys. zł to możesz co najwyżej N15 brać. Te dwie Almery, które podałeś - to zwykłe ulepy, szkoda gadać.

 

no tak tez cos mi sie zdaje no akurat mi n16 sie podoba strasznie;p

dzieki za info;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem zmienić plany nieco odnośnie autka n16 nie będzie wiec poluje na n15 ale moje preferencje to dalej niebieski zagazowany

i znalazłem takiego http://tablica.pl/oferta/nissan-almera-n15-1-4-b-g-rok-prod-1998-CID5-ID1TUMP.html#1b39f95f8a

i te swiatła tez koniecznie xD

nie wiem jak tu patrzeć pod względem cen i wgl bo dość sporo podobnych jest pytanie czy coś podejżanego czy jak się okaże ok to brać

pytanie ważne! bo mam do tego miejsca ponad 300km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza na rdzy, postaraj się i poszukaj czegoś naprawdę dobrego - bo blacharki, którą zżera rdza, nie doprowadzisz do dobrego stanu bez dużych nakładów gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza na rdzy, postaraj się i poszukaj czegoś naprawdę dobrego - bo blacharki, którą zżera rdza, nie doprowadzisz do dobrego stanu bez dużych nakładów gotówki.

 

a co bys powiedzial o tej http://tablica.pl/oferta/nissan-almera-igielka-1998-1999-1998-CID5-ID26fIh.html#96a99af981

wyglada calkiem zacnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej, tutaj zastrzeżeń nie mam - obejrzyj dokładnie podłogę, czy tam rudych niespodzianek nie ma :) U mnie po mieście jeździ czarna Almera N15 na białych felgach, extra się to prezentuje, gdybyś ją kupił to pomyśl o białym alusku na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej, tutaj zastrzeżeń nie mam - obejrzyj dokładnie podłogę, czy tam rudych niespodzianek nie ma :) U mnie po mieście jeździ czarna Almera N15 na białych felgach, extra się to prezentuje, gdybyś ją kupił to pomyśl o białym alusku na wiosnę :)

 

no wlasnie mam juz wizje na almerke zeby byla wlasnie czarna badz niebieska i montuje bialasy bo jest dobree ;]

 

pytanie ile moze kosztowac ta normalna kierownica do niego bo na allegro jest ten sam wystawiony tylko wiecej fotek i widze ze ma ta brzydka kiere

 

http://otomoto.pl/nissan-almera-igielka-1998-1999-C27549545.html

Edytowane przez eXio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co zwocic uwage przy zakupie N16 2,2 DI? Lepszy bedzie diesel czy Pb+LPG przy planie 400km tygodniowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co zwocic uwage przy zakupie N16 2,2 DI? Lepszy bedzie diesel czy Pb+LPG przy planie 400km tygodniowo?

 

z tego co sie orejntuje tylko silniki benzynowe sa japonskie i maja lancuszek rozrzadu a w n16 diesel jest od renowki z tego co sie naczytalem i w dodatku na pasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orejntuje tylko silniki benzynowe sa japonskie i maja lancuszek rozrzadu a w n16 diesel jest od renowki z tego co sie naczytalem i w dodatku na pasku

od Renault jest silnik diesla 1.9 i 1.5, silnik 2.2 jest konstrukcją japońska i jest na łańcuchu

 

Na co zwocic uwage przy zakupie N16 2,2 DI? Lepszy bedzie diesel czy Pb+LPG przy planie 400km tygodniowo?

taniej wyniesie ciebie Pb + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Renault jest silnik diesla 1.9 i 1.5, silnik 2.2 jest konstrukcją japońska i jest na łańcuchu

2.2 Di jest konstrukcją japońską bo w 2.2 dci już chyba Francuzi wkładali ręce. Oba na łańcuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.2 Di jest konstrukcją japońską bo w 2.2 dci już chyba Francuzi wkładali ręce. Oba na łańcuchu.

2.2 Di i 2.2 Dci sa to japońskie silniki, Dci ma większa moc 136KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...