Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana opon z czujnikami ciśnienia w serwisie czy zwykłym warsztacie


Miras

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie  czy zmianę opon z letnich na zimowe w nowym QQ z czujnikami ciśnienia mogę zrobić w warsztacie specjalizującym się tym tematem czy muszę się fatygować do serwisu i jak się ma do tego gwarancja jakby warsztat coś spaprał przy wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz jechać do Aso. Montaż czujników nie jest skomplikowany, każdy warsztat z tym sobie poradzi. Czujniki aktywują się same po przejechaniu kilku kilometrów. System zapamiętuje do 8 czujników. Co do gwarancji , w ASO będzie łatwiej coś wyegzekwować bo masz gwarancję. W moim przypadku montaż i przechowanie letnich 19" wyjdzie taniej niż w renomowanym zakładzie. Czyli w Aso montaż czujników 4x30 , przechowanie 50 , wyważenie max 80 , w zależności od ciężarków...a w warsztacie wszystko 10-20% drożej.

Pozdrawiam.

PS. Nie polecam przekładania czujników z letnich do zimowych bo łatwo je uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis nissana sms wymiana kpl. opony akcja zima 59 zł. ot taka promocja jest, wymiana wycieraczek płyn do spryskiwaczy gratis :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście wymieniałem czujniki w serwisie i niestety nie chcą się "zgrać" do auta i serwis próbuje jakoś to ogarnąć, podejrzewam że gdybym u nich nie wymieniał tych czujników to by psioczyli, że nie wymieniane u nich i dla tego jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwis oponiarski w Gorzycach Wielkich. Dwa tygodnie temu korzystałem z ich usług, jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W  a.s.o. (przynajmniej w Szczecinie) cena wymiany opon+ wyważenie i.t.d. , jest na bardzo podobnym poziomie jak  w innych warsztatach (często nieco niższa ) .Jest niestety z trzy razy dłuższa. Ludzie omijają serwis aso bo myślą że będzie drogo , a tu taka miła niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...