Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pulsar test porównawczy


manix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://m.auto-swiat.pl/nowe,nbwcq Obiektywny jak zwykie A.ś. hiszpański temperament wygrywa mino że pulsar ma lepsze osiągi,hamulce,zawieszenie,zużycie paliwa i elastyczność wyposażenie i komfort.Ot Niemce ;) Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

AŚ to Axel Springer- niemiecki moloch. nic dziwnego. Ja nie czytam tego pismakowego barachła bo tami tak same brednie mówią. Wole oglądnąc filmik na AutoCentrum. Zachar zawsze mówi jak jest i rzetelnie podchodzi do tematu. Zobaczcie sobie choćby jeden film. W żadnym nie mówi- to jest najlepsze,to jest do kitu. Nie-on tylko ocenia to co widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w dziedzinie motoryzacji niemaszki uważają się za najlepszych. Można tu przytoczyć wiele przykładów, ale dam sobie spokój. Kij im w bary :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten próg w bagażniku po złożeniu oparć kanapy to żabojady po złości zrobili??????

Bo co tam jest pod tym progiem zbiornik na paliwo 120l??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burnning jak ci się tak podoba nadwozie to poczekaj na 1.6

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie robię :D

1,2 jeździłem i na miasto fajny, ale na trasę już słabo (rozhuśtałem nieco na Toruńskiej), a szukam czegoś zauważalnie mocniejszego od mojej 2,2Di.

Chyba, że zmieni mi się sytuacja finansowa, to będzie "nissan" z wyższej półki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie robię :D

1,2 jeździłem i na miasto fajny, ale na trasę już słabo (rozhuśtałem nieco na Toruńskiej), a szukam czegoś zauważalnie mocniejszego od mojej 2,2Di.

Chyba, że zmieni mi się sytuacja finansowa, to będzie "nissan" z wyższej półki ;)

ja chyba też.No i czekam czy w przyszłym roku będzie sedan

A może Peugeot 508? :D 1.6 BlueHDi i masz 155 KM ; d

a widziałeś cennik?

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Toruńskiej to tam nie ma co sprawdzać ja zawsze zabieram handlowców na jazdę  na Gdańską  ich miny bez cenne  :|

A najbardziej zastanawia to dlaczego w Pulsarze czuć brak mocy a w QQ z tym samym silnikiem nie???

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu dla jednego czuć brak mocy , a dla drugiego rakieta. To bardzo indywidualna sprawa. Dla mnie ,  w obu przypadkach 1.2 odpada , choć jeździ sprawnie i poprawnie , a na pewno lepiej niż nasze tiidy , twoja 1.6 i moja 1.5 (wszak u mnie ratuje sytuację moment obrotowy 240Nm)

Ale ze względu na plany turystyczno/służbowe , muszę mieć "coś" bardziej na trasy.Więc 1.6 dig;t lub dci Czas mam bo zmiana dopiero za rok.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruńska o 18:30 pozwala się już pobujać..

a 11s do setki i sensowną elastyczność mam w swoim dieslu, więc szukam mocniejszych wrażeń ;)

Mam nadzieję, że Pulsar 1,6 dostarczy ich tyle, że przestanę odkładać na Infiniti EX 37 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skastrowany 1.6T 160KM powinien lepiej sobie radzić .

Bo gdyby zostawili te 190KM to rakieta by była  B)

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skastrowany 1.6T 160KM powinien lepiej sobie radzić .

Bo gdyby zostawili te 190KM to rakieta by była  B)

Edward , nie psiocz nie "skastrowany"

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,16782334,Nissan_Pulsar_z_mocnym_silnikiem_1_6_DIG_T.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skastrowany 1.6T 160KM powinien lepiej sobie radzić .

Bo gdyby zostawili te 190KM to rakieta by była  B)

Podjedzie się do Coobcia i zaraz będzie 230kucyków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widziałem :D

no to już wiesz czemu..

 

190KM nie 160 a i wykończenie o niebo lepsze

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,16782334,Nissan_Pulsar_z_mocnym_silnikiem_1_6_DIG_T.html

 

Aż mi się oczy spociły i dostałem ślinotoku  :dribble:  :dribble: ta elastyczność 190 kucy dostępnme od 1600 rpm  aż do 5200 rpm  

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moment 240 Nm ! Do tego sporo dodatków i zmian stylistycznych we wnętrzu. Choć czuję, że ta wersja może się zbliżyć cenowo do 100 000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Nie no , to w topowych odmianach. Myślę że będzie od ok.70/75 k . jak musi być "skrojony" i jakie muszą tkwić rezerwy skoro ma tak spłaszczony przebieg moc/moment. W stanach ten silnik już sprzedają w wersji 217KM

 

Już stary pulsar w azji (nie dostępny w E.U.) , z tym silnikiem zwija asfalt

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... :dribble:  :dribble: ta elastyczność 190 kucy dostępnme od 1600 rpm  aż do 5200 rpm  

 

Nm będzie to mieć od 1600 rpm do 5200 ale moc uzyska pod koniec obrotomierza , to nie silnik elektryczny ..

 

Jeśli tak turbo wstaje to widać że jest bardzo malutkie taka profesjonalna suszarka ale do włosów  i już dmucha ostro nawet na wolnych obrotach lub lekko ponad 1000

 

To gwarantuje że będzie się ładnie zbierał od samego dołu

 

i to niestety będzie jej kres możliwości wiec o Tuningu bym raczej zapomniał :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że moment , co do tuningu , on już ma wyższą moc w usa model  juke nismo rs ma 215

.2015 JUKE®

NISMO® RS

Starting MSRP *$28,020

215 Horsepower

25/31 City/Highway MPG*

5 Seats / 4 Doors

Features:
Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dobre.W QQ nie ma nawiewu na tył,a tu proszę...można?A no można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...