Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Docieranie nowego auta


lolo

Rekomendowane odpowiedzi

Docierania nowego auta. Co to tym myślicie?

Ile osób, tyle opinii na ten temat. Po odbiorze auta z salonu sprzedawca poinformował mnie, że mam jeździec normalnie samochód już jest dotarty. Czy wy docieraliście auta ? Jak tak to ile kilometrów ?

 

Czy spalanie spadło? 

 

Zapraszam do dyskusji!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze po zakupie nowego robię 200 km w miarę spokojnie, żeby się jeszcze wszystko poukładało. Później auto dostaje ognia ale też w granicach rozsądku i tyle. Nie miałem z autem żadnym nigdy problemów a spalanie też w normie jak na silniki które posiadałem. Najgorzej to auto zamulić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już jest:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/49079-docieranie-silnika-qashqaia/?hl=docieranie

Modowie przeniosą.

Mogłeś wpisać w wyszukiwarkę docieranie i znalazłbyś tematy w któych jest to poruszane...To tak na przyszłość :D

A co do Qqłki 1.2

Przez pierwsze chyba 1200 km spokojnie bez dawania ognia i starać się nie przekraczać 120kmh to wszystko.

Co do spalania ,ja nie zauważyłem różnicy,co może świadczyć o tym ,że silniki już są dobrze dotarte.A te 1200km,to tylko jakiś pewien rodzaj prewencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykam, rozpatrywania wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia kontynuujemy w temacie podanym przez @JACKO29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...