Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 370z Black&White Pearl


minipk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Od niedawna jestem posiadaczem tego oto nissana 370z. Ogólnie seria, trochę głośniejszy wydech i nic więcej bo puki co wystarcza. Wyposażenie dość bogate oraz świetne nagłośnienie bose dają dużo frajdy, chociaż najczęściej jeżdżę z otwartym oknem i bez radia żeby wsłuchiwać się w głos tłumika :) Jeśli mi (i żonie) się zbyt szybko nie znudzi (to na lato wejdą jakieś mody, puki co cieszę się jazdą zanim spadnie śnieg :) Jakość zdjęć nie powala, ale były robione telefonem. 

post-88219-0-00290500-1417982716_thumb.jpg

post-88219-0-92031900-1417982870_thumb.jpg

post-88219-0-51002900-1417982999_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy zakupu, na zdjęciach widać że przedne tacze są już kaput, proponuję DBA... Nawet te gladkie.

Pozdrowka i do zobaczenia jak będzie ciepło na zlocie Zetkowym jakimś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem dlaczego tarcze tak wyszły (nie zwróciłem na to uwagi), bo tarcze są gładkie i czyste :) Aż w wolnej chwili zrobię im zdjęcie :D Mam nadzieję, że nie spadną na mnie gromy za tą wypowiedź, ale w porównaniu do 200sx-a to 370z jest zbyt nowoczesny i przewidywalny. W sumie to zupełnie inny samochód (pewnie lepszy), ale jakoś chyba jednak kiedyś przesiądę się znowu na s14a :)

post-88219-0-74040400-1418141887_thumb.jpg

post-88219-0-85980400-1418141912_thumb.jpg

Edytowane przez minipk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za słowa uznania :) Jeśli nysek nie znudzi się do lata, to wjedzie niższe zawieszenie i może jakaś gustowna dokładka pod zderzak. Puki co do garażu mieści się na styk, więc o obniżaniu można zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój do jednego garażu się mieści , przy wjeździe do drugiego niestety przyciera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój obecnie wchodzi doslownie na milimetry, wiec obnizenie o 30mm zdyskwalifikuje go do wjazdu a wole zeby zime spedzil w ogzewanym garazu niz pod chmurką ;)

Dzisiaj w związku z wolną chwilą nysek otrzymał soczystą warstwę wosku oraz została naoliwkowana i zakonserwowana skórzana tapicerka :) 

Żal było nie wziąć ;)  przy okazji nowy płyn hamulcowy i śmigamy dalej  :devil:

:)

post-88219-0-75891700-1419185934_thumb.jpg

post-88219-0-04526600-1419186133_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ostatnio było spotkanie (ogólne, nie samych zetkowiczów), ale niestety zatrzymali mnie w pracy i nie dojechałem. Widuję natomiast bardzo ładnego czerwonego 350z chyba z Bochni, ale jeszcze nie miałem okazji pogadać. Podoba mi się jak jest położony na glebie :) Cieszy mnie fakt, że puki co poziom oleju jak był na połowie tak tam pozostał, a kilka kilometrów już jest przejechane. 

Czy orientuje się ktoś, czy w oryginalnej navi jest wejście na podłączenie np kamerki cofania? Bo najprawdopodobniej będzie to moja najbliższa inwestycja w nysku :)


Wczorajsza próba wydobycia nyska z garażu zakończyła się fiaskiem :( dzisiaj podejście nr 2 :D Jeśli się nie uda, będę zmuszony założyć wreszcie zimówki 

Edytowane przez minipk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żona zakupiła audi a5, więc nysek idzie w świat. A 3 dni temu zamontowałem 2 alarmy i zamówiłem kamerę cofania :D Jak to mówią " bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się..." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat ma a5 i tez się fajnie smiga ładne autko ale zetka ma większe zaciecie sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Panowie z Wami w 100% że Z-ka bardziej sportowa, ale właśnie chyba dla mojej Żonki za bardzo. Poza tym zaczęła zauważać to, że 4 siedzenia i większy bagażnik jednak się przydają :) Ja to może i bym nyskę zostawił, ale po kilku dniach jazdy stwierdziłem, że jest dla mnie trochę ciasny ( obecna waga prawie 120kg i rośnie bo trzeba jakoś wyglądać na lato ;) Tak więc najprościej samochód oddać nowemu właścicielowi. Ale muszę przyznać, że cieszę się, że go mieliśmy, bo do tej pory nie doceniałem tego modelu, a okazuje się że to naprawdę świetny samochód i bardzo dobra alternatywa do sporo droższych modeli np bmw m3 lub merca amg. Przy czym wcale nie ustępująca im zbytnio pola. Miałem okazję sprawdzić się na prostej z mercem CLA 45 amg i szału nie zrobił :) Poza tym gdyby to autko zostało u mnie to pewnie wleciały by pod maskę jakieś 2 turbinki :) a mamy w tym roku kupić mieszkanie i przyda się dodatkowa kasa :)

Edytowane przez minipk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie tylko dom dom dom ,jak bym policzył ile już wpierdzieliłem w dom to bym miał z 3 370 i kazda po 6 turbin :)  - w tym roku bedzie inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SX to jest mój kolejny krok na drodze motoryzacyjnej :) Jakiś ładny s14-a + kilka modów. Ale to plan na przyszły rok. 

Dziubas zazdroszczę Ci siły charakteru, bo ja to z moją żoną zawsze przegrywam i zawsze postawi na swoim ;)


W mocnym towarzystwie...

post-88219-0-08397000-1423648093_thumb.jpg

post-88219-0-64487700-1423648119_thumb.jpg

post-88219-0-52157700-1423648152_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...