Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hydrografika


driver_kaskader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak dasz im żeby zrobili na miejscu to dajesz 1 element jak spełnia Twoje oczekiwania to jedziesz resztę auta a jak nie to dziękujesz za usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus jak wysyłasz kurierem to nie wiesz czy dojdzie w jednym kawałku... Najlepiej podjechać nawet te 200 km i zobaczyć jak robią bo koszt wysyłki kilku elementów tez nie będzie tani a przy okazji można zrobić mały zlot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a jaki byłby kwas jakbyś wysłał pare elementów a odebral w stanie w którym Ci się to totalnie nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie też nie - nabyłem rejestrację , teraz skłądam resztę grosza na kolektory Stillena :ball:


500 zł to chyba faktycznie wygórowana cena. Znalazłem firmę w Dąbrowie Górniczej i u nich cennik wygląda tak:

1) Elementy wnętrza kokpitu - 70 zł sztuka

2) Obudowa przycisków do otwierania szyb - 30 zł sztuka

itp

w Zetkach może doliczyliby też parę groszy za to , że to ma chropowate powierzchnie, więc musieliby to najpierw ścierać (choć to tylko moje przypuszczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako,że miałem trochę wspólnego z hydro to coś moze wam podpowiem

1.jest duża liczba firm która `nie ogarnia  kuwety` a nazywają siebie profesjonalistami, dlatego na waszym miejscu dopłaciłbym do firmy która się zna na rzeczy

 np. hydrostyl- koleś ogarniał mi konsolę i zrobił to bardzo dobrze

2. hydro tak na prawde jest trwałe jak lakier samochodowy, jest baza w postaci nadruku + lakier bezbarwny który chroni całość 

3.  element który sie pokrywa  przygotowuje sie jak element pod lakierowanie , wiec juz nie odzyskacie oem look 

4.nie wierze ze ktoś to ogarnie za 150zł ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w wolnej chwili odwiedzę Hydrotransfer w Warszawie i dam im coś na próbę. HotRider myślisz, że taka robota we wnętrzu auta jest na wieki czy za jakieś 2 lata będzie do poprawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze zrobiona jest trwała i nawet jak gdzieś zarysujesz to zawsze możesz spolerować

hydrotransfer  z tego co pamietam to kiedyś był dosyć drogi ale moze cos sie zmieniło

do dzisiaj mam w hydro osłonę silnika i nic się z nią nie dzieje mimo dosyć gorącego otoczenia, poprzednie auto już 5-6 rok jezdzi i tez nic sie z nim nie dzieje

p1010378ls.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja oddalem do fachowca u mnie w miescie skasuje 500zl za sam srodek konsoli razem 2 elementy. Jak zoabczyl tą badziewna strukture gumowa to odrazu podniósl cene na 500zl powiedzial , ze trzeba cala tą gume do plastyku zetrzec. Jak sie tego dobrze nie zrobi latem przy upale caly kabon siædzie. Siedzi w karbonach 10 lat jak chcecie moge dać namiar do niego to sie zdzwonicie i pogadacie. Mam Robione boczki przy przyciskach ladnie wyszlo. Zrobie fote ale pewnie juz pp swietach. Mi osobiscie sie podoba w macie.

http://zapodaj.net/0dbe43bff2ffb.jpg.html

 

Tutaj foto ja zrobilem w macie, ale zastawiam sie czy nie sciemnic go lakierem ciemnym, wyszloby cimniejsze i z luska lakierowa.

Z drugiej strony taki jasniejszy karbon pasuje do wstawek srebnych i troche rozjasnia to ciemne wnetrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Umówiłem się na jutro do Hydrotransfer w Wawie omówić plan działania


Byłem w Hydrotransfer zostawiłem im na próbę ramkę na tablicę rejestracyjną - widziałem ich robotę i generalnie fajnie to wygląda. Za tunel środkowy plus konsolę krzyknęli 500-600 zł


Strasznie wolno działają w tym hydrotransferze. Do tej pory nie odeslali mi ramki a dałem 18 stycznia
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest katalog tych wzorów carbonowych do wyboru. Nie widzac ich nie mógłbym wybrać odpowiedniego wzoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :turned:  min. 2 dni, clar musi wyschnąć  aby go spolerować 

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrotransfer odeslal mi ramke pod tablice rej. Nawet ładnie to wyszło ale strasznie długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadac za sama ramke z przesyłka dalem 90 zl. Drogo wyszło ale środkowy tunel i konsole powinni ogarnąć za ok 600 zl

Aha odnośnie czasu powiedzieli ze u nich to standarfowo trwa 2-3 tygodnie. Bronili się ze firmy które zrobią to w 2-3 dni to zrobia bubel ale nie wiem co o tym myśleć. Generalnie podoba mi się ich robota ale nie jest ani szybko ani szczególnie tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jakość jest najważniejsza, wolę poczekać miesiąc i mieć coś porządnie (abstrahując od samochodów, to dotyczy wszystkiego) niż miec szybko  a później się miesiącami wkurzać, że spaprane.

Ramka wygląda OK.

Edytowane przez Sekret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...