Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Włącznik podgrzewania bocznych lusterek J10


ramirez75

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie znajduje sie takowy włącznik w Teknie J10?Przy pokretle od bocznych lusterek jest tylko lewo-prawo oraz skladanie automatyczne,w instrukcji jest napisane jako opcja czy Tekna J10 ma takowe oidgrzewanie?

z góry dziekuje za odp.


Gdzie znajduje sie takowy włącznik w Teknie J10?Przy pokretle od bocznych lusterek jest tylko lewo-prawo oraz skladanie automatyczne,w instrukcji jest napisane jako opcja czy Tekna J10 ma takowe oidgrzewanie?

z góry dziekuje za odp.

Podobno jest to zintegrowane z podgrzewaniem tylnej szyby,czy to prawda drodzy Forumowicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje sie takowy włącznik w Teknie J10?Przy pokretle od bocznych lusterek jest tylko lewo-prawo oraz skladanie automatyczne,w instrukcji jest napisane jako opcja czy Tekna J10 ma takowe oidgrzewanie?

z góry dziekuje za odp.

Podobno jest to zintegrowane z podgrzewaniem tylnej szyby,czy to prawda drodzy Forumowicze?

Prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękije Panowie i zycze zdrowych i radosnych Swiąt

Dziękuje i nawzajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest chyba w każdym samochodzie, a przynajmniej w dobrych 10 markach, których jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w passacie B6 bylo inaczej w pokretle L-R ale na temat passata nie bede sie wypowiadal bo moge za duzo powiedziec a Swieta tuz tuz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upieram się. Po prostu jakimi autem nie jeździłem - miał włączane równolegle z tylną szybą. Czy dobrze? Wolałbym osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działa automatycznie z uruchomieniem ogrzewania tylnej szyby, co do działania-prawe OK szybko się podgrzewa, lewe, kierowcy, no cóż ale może tylko ja tak mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...