Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewana przednia szyba


gregson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy wy w ogóle czytaliście jaki jest temat tej dyskusji? Straszny śmietnik z tego forum się zrobił... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie halo? Mam Teknę z szklanym dachem - czy to jest najlżejsza wersja?. W dowodzie i świadectwie homologacji jest 1275.

Po drugie dlaczego nie mogę porównać z 2.0? Właśnie z nim porównuję, bo niutonometrów mają tyle samo (po 190), a osiągi na papierze zbliżone (Vmax i przyspieszenie).

I porównuję te dwa w kontrze do opinii typu - wolałbym jakieś 2.0 niż silnik z kosiarki 1.2 - bo jak to będzie jeździć? Jeździ lepiej - bo po pierwsze jest turbo, po drugie auto jest lekkie.

Przy Scenicu np. dla silnika 1.6 nikt nie rzuca się - taki malutki silnik do taaaakiego dużego samochodu.

A przy QQ co chwilę - więc porównując masę chciałem zwrócić uwagę - że pozorna nadmuchana optyczna wielkość QQ nie przekłada się na "wielkość".

Mogę dodać trochę danych z mojego doświadczenia:

1. użytkowałem Renault Scenic III 1,9dCi (130 KM, 320 Nm, 2010 rok produkcji, wersja Privilage) - waga wynosiła 1472 kg

2. jężdże aktualnie QQ 1,6 dCi (130 KM, 320 Nm, 2014 rok produkcji, napęd 4x4, wersja Tekna - szklany dach) - waga wynosi 1460 kg

więc mogę oba auta porówynywać, a mianowicie jak się jeździ przy porównywalnym stosunku mocy/masy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się trzeba będzie zrobić porządek.Mówiłem wcześniej załóżcie osobny temat,to nie boli a porządkuje tematy.

To samo tyczy tematu jakiego Qashqai'a wybrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie widać ,bo prywatne.Zmień ustawienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać,ale nagranie jak ze stacji kosmicznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście że w UK kręciłeś , jak chłopaki odladzają szybę bez włączenia silnika na dłużej niż minutę ?

To grozi mandatem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest wielu takich nawet tu na tym forum ,co lubią ruszać w lodówce bo przecież fachmany tak pier**lą że zaraz po odpaleniu trzeba jechać jechać i kur... chuchać se na jaja..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, to, że Twój styl jazdy jest zawsze najlepszy, wzorcowy i bez dwóch zdań bezbłędny, to już wiemy od dawna. :D

Jednak widzę pewną nowość po Twoim powrocie na forum (ależ był spokój  :P). Widać nie próżnowałeś i czas nieobecności poświęciłeś na kreowanie wizerunku macho. Bo chyba nikt tu nie sypie tak "łaciną" jak Ty teraz. :wacko:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !

Nie zaczynajcie od nowa ...

Myślę ,że m.in. o polszczyznę i nie tylko "zadba" już moderator . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie czepiac ale nie widze w Edka wypowiedzi zadnych przeklenstw, wszytko jest wykropkowane, czyli tak jak byc powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po to jest ta blokada.Ale Hamujmy się panowie nawet z tym kropkowaniem,rozumie emocje i chęć podkreślenia ważności wypowiedzi,ale nie jesteśmy na targu,tylko mniemam wśród narodu kulturalnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko Gregsonowi przykład, bo nie wierzył. :P

A co sądzę o łacinie, napisałem wcześniej i całkowicie się z Tobą zgadzam Jacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins ja nie jestem macho ja jestem sobą a tą wypowiedzią ironizuje .

Bo jak można wsiąść do lodówy i jechać bo fachowcy tak każą mam i wielu kierowców takie porady w D......................

Ja i wielu wsiada do ciepłego samochodu  z zdjętą kurtką i czapą jedziemy sobie allagancko.

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek ,to już przerabialiśmy! Po co odgrzewasz tego kotleta? Każdy postępuje jak uważa,Nie wpoisz komuś swoich zasad,a on Tobie.Uważam ,że ten problem jest rozstrzygnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wracajmy :)  ale jeździsz lodówką w kurtce i z czapą na głowie a jak ci się samochód nagrzeje to zatrzymujesz się i rozbierasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, w moich niedzielnych wyjazdach do kościoła nie muszę się rozpłaszczać, bo zanim auto się zagrzeje, to wysiadam. Gdybyś pilnie czytał forum, to zauważyłbyś, że jeżdżę w kapeluszu i udało mi się przekroczyć czterdziestkę. ;)

Tylko Ty nie słuchasz innych, bo wiesz przecież najlepiej.

Edytowane przez JACKO29
Niepotrzebne podsycanie i prowokowanie dyskusji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wracajmy :)  ale jeździsz lodówką w kurtce i z czapą na głowie a jak ci się samochód nagrzeje to zatrzymujesz się i rozbierasz??

I po co to?Czasami trzeba jechać zimnym,bo tak i już!.Czasami trzeba się zatrzymać,a czasami wystarczy ogrzewanie wyregulować zgodnie z potrzebami,bo w końcu po to jest.

Edward zakończ tą pustą dyskusję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...