Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashai 2.0 2007r Acenta kopci z rury


zodiak84

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy na forum mam problem nie dawno kupiłem nissana q.  przyszedł czas zimowy i zdrowo mi kopci normalnie na biało niby normalne bo zimno ale po rozgrzaniu mam widoczny dym w lusterku zauwarzałem że się coś skrapla z rury na postoju pewnie benzyna dodam że silnik pracuje cicho czy są powody do obaw???????????? czy to normalne w tych modelach miał almerke to też był widoczny ale nie aż tak.........??????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem nowy na forum mam problem nie dawno kupiłem nissana q.  przyszedł czas zimowy i zdrowo mi kopci normalnie na biało niby normalne bo zimno ale po rozgrzaniu mam widoczny dym w lusterku zauwarzałem że się coś skrapla z rury na postoju pewnie benzyna dodam że silnik pracuje cicho czy są powody do obaw???????????? czy to normalne w tych modelach miał almerke to też był widoczny ale nie aż tak.........??????

Jeśli jest to biały dym, a oleju i płynu w chłodnicy nie ubywa, to nie ma się czym martwić. Woda w wydechu to, jak napisał mirekd9, normalka. Nawet w lecie przy rozruchu silnika z rury kapie woda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...