Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gumy stabilizatora tylnego


Romanha

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką macie średnicę drążka stabilizatora tylnego. Ja w swoim mam 17mm jak zacząłem przeglądać allegro i sklepy to w sprzedaży są gumy o otworze 18mm. Jak się pytałem w sklepie to mówili ze to niby bez znaczenia. W serwisie jak chciałem kupić to nie pytali o nic. Tylko rok pojazdu. Interesuje mnie to temu bo cena serwisowa to 60zł ceny ze sklepów i hurtowni to średnio ok 26zł bo były i za 20 jak i za 32. Tak że jak byście mogli podać rok produkcji i grubość drążka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja uwaga.Romanha,jak masz zamiar kupić te gumy to staraj się kupić markowe,Lemforder,Delphi lub inne,ale markowe.Reszta to robione z niewiadomych mieszanek.Poszukaj też ,może mają? w firmach które robią z poliuretanu.

Ja zakładałem takie w Note i miałem spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja uwaga.Romanha,jak masz zamiar kupić te gumy to staraj się kupić markowe,Lemforder,Delphi lub inne,ale markowe.Reszta to robione z niewiadomych mieszanek.Poszukaj też ,może mają? w firmach które robią z poliuretanu.

Ja zakładałem takie w Note i miałem spokój.

Ok dzięki mam zamiar właśnie kupić bo jedną mam wybitą. Masz może namiar na jakiś sprawdzony sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat nie.jak potrzebowałem,to zawoziłem wzór do fmy Deuter w Olkuszu i zrobili mi poliuretany za tą sama cene jaka była w sklepie za gumę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena jest szok!!! Nie myślałem ze aż tyle sobie zawołają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie sa te gumy z wygladu tam sa zupełnie inne a tu masz cenę za 4 sztuki czyli wychodzi po 50zł


Wygląd tego co chce wymienić jest taki. No a Panowie odchodzimy ciut od tematu za sugestię i jakość dziękuję ale interesowała by mnie średnica drążka stabilizatora. Tak ze jeśli mogę prosić to panowie robimy pokłon z suwmiarką i proszę o zmierzenie średnicy drążka


No widzę drodzy Państwo ze wiele osób czyta post ale na razie ani jedna osoba nie podała wymiaru.(średnicy drążka stabilizatora). Przypominam mój drążek ma średnice 17mm. Dzwoniłem i rozmawiałem przed chwila z Pomocą Techniczą firmy Deuter S.C. techniczne elementy z poliureatanu. Jest możliwość bezproblemowa dorobienia takich gum. Koszt ok jak powiedziano mi od 50 do 70 zł za dwie sztuki. Jeżeli by nas było więcej i zamówienie większe można by wtedy ponegocjować cenę.

Chyba że nie macie problemu. Bo z tego co wszędzie pisało to podobno gumy zawieszenie i tuleje sprawiają problem w naszych QQ. Chyba ze wam nie zależy i albo macie takie dobre gumy albo je ciągle wymieniacie. Chyba lepiej raz odkręcić te 4 śruby wymienić i mieć spokój.


Dla mniej wtajemniczonych w mechanikę obrazki poglądowe stabilizatorów

post-87953-0-91912000-1420553151_thumb.jpg

post-87953-0-11185900-1420726641_thumb.jpg

post-87953-0-35944500-1420726650_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...