Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupno i opinie dotyczące Cabstara.


zabol57

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/ni...s-T3225059.html

moje pytanko czy ktoś wie jak się to sprawuje, jak z dostępnością części i cenami. No i jak na ciężary reaguje ten samochód, czy na przykład 2 palety cementu nie będzie dla niego problemu. Czy w ogóle wato to kupić? czy szukać iveco. bo samochód musi być dmc 3,5tony z hds i ładowność najlepiej jak by miał przy najmniej 1,4 t(wiem ze ciężko będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

który rok tego cabstara.? do 2006 roku z częściami nie ma wielkiego problemu najlepiej przez internet. Nowe modele już troszkę słabiej ale nie ma problemu silniki zamienne są z renault . ogólnie kżde auto się kiedyś popsuje ale  osobiście wolał bym cabstara. Aut jest coraz więcej więc z serwisem nie powinno być problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

 Czy może ktoś mi podpowiedzieć- chce kupić nissana cabstara (potrzebuje go do wożenia rzeczy). Sprzedawca oferuje cabstara 2006rok produkcji ,3000cm3 moc 120KM/88kW za 18500zł....czy to dobra oferta i na co muszę zwrócić szczególną uwagę przy kupnie tego auta( rama, silnik itp.) Z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia moge powiedzieć że to bardzo dobry samochód,mam w pracy 3szt+1szt nowszy z 2008 i jedyne awarie jakie były to wentylator ogrzewania i najczęściej sprzęgło ale w większości przypadków wina kierowcy. Największą uwage zwróć na korozje kabiny i linki hamulca ręcznego. W porównaniu do nowszego bliźniaka maxcity to niezawodna fura, a ten nowy to złom na kołach i kosmicznie drogi w serwisowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...