Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

k11 brak swiatla mijania prawego


joonn1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko ktory przekaznik jest od prawego swiatla mijania.

Oraz mam pytanie czy moge pod plus lewej lampy podloczyc przekaznik tak aby miec prawe swiatlo.

 

post-89065-0-01012000-1420556472_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chyba powinieneś znaleźć usterkę, dlaczego nie ma tego światła?

 

Nie napisałeś - czy jest zasilanie, czy wsadzałeś inną żarówkę.

 

Uzupełnij kolego również profil, gdyż samo K11 - to mało mówi. /rocznik, silnik/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chyba powinieneś znaleźć usterkę, dlaczego nie ma tego światła?

 

Nie napisałeś - czy jest zasilanie, czy wsadzałeś inną żarówkę.

 

Uzupełnij kolego również profil, gdyż samo K11 - to mało mówi. /rocznik, silnik/ 

zarowke podmienilem jest bez zmian co do usterki to po wlaczeniu swiatel mijania swieci tylko lewe jak cofne o 2mm pokretlo od swiatel to zapala sie prawe i jest ok .Mam pytanie czy samo pokretlo jest rozbieralne bo wynika  tego ze cos nie styka w samym pokretle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co już nie co wiemy.

Abyś nie rozbierał wszystkiego od razu.... to najpierw proponuję sprawdzić bezpieczniki w skrzyneczce co są przed akumulatorem.

Są tam bezpieczniki i one odpowiadają za każdą stronę oświetlenia.

/u mnie kiedyś był zły styk, gniazdo się potopiło i były objawy podobne jak u Ciebie/

 

Co do pokrętła - czyli manetki, proponuję rozebrać obudowę kierownicy, a następnie psiknąć jakimś "kontaktem" tam gdzie się tylko da manetka-wtyczki, złączki./

To tak na początek i po małych kosztach.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio straciłem lewe światło mijania. Zajrzyj do bezpieczników zaraz przed akumulatorem. U mnie było tam zwęglone, jest temat i fotki tu na forum sprzed 2-3 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...