Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

filtr paliwa 1,5 dci


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukajka nic nie znalazla , dlatego zapytam tutaj ,jaki polecacie filtr do qaszlaka jak w temacie ?

Edytowane przez mucka38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tylko Oryginał w nissanie lub za podobne pieniądze . DELPHI to to samo (robi na pierwszy montaż dla renault) PURFLUX do oliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/94305-jaki-filtr-paliwa/?hl=%2Bfiltr+%2Bpaliwa+%2Bdci

Mogłeś po prostu otworzyć stary temat a nie nowy zakładać.


Maniolo zasugerowałem się Knechtem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/94305-jaki-filtr-paliwa/?hl=%2Bfiltr+%2Bpaliwa+%2Bdci

Mogłeś po prostu otworzyć stary temat a nie nowy zakładać.

 

 Popieram w 100% - zauważyłem że nikomu jakoś nie chce się kliknąć w wyszukiwarkę, tylko niektórzy od razu zakładają tematy, które w rzeczywistości już są od lat lub umieszczają wypowiedzi nie w tym temacie co należałoby- to tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem "szukajka nic nie znalazla" , pierwsze co zrobilem to wpisalem tam poszukiwane slowa .Wyjasnilem to w poście, jesli komus nie chce sie napisac odpowiedzi to tym bardziej nie powinien skrobac uwag ktore nic nie wnoszą . Jacko w linku jaki wkleiles , nie widze ani slowa na temat filtra paliwa do qashqai 1,5 dci , moze tez warto spojrzec na siebie , by później mniej osob podlapywalo i klepalo co im slina na jezyk przyniesie jak np.castaro.

Edytowane przez mucka38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w drugim linku jest wpisany typ,Knecht,poza tym po poście Manixa napisałem,że się zasugerowałem w pierwszym linku.

A jak już wyżej napisałem,mogłeś wpisać się w już istniejący temat i odświeżyć go a nie powielać tematy.


Przyjdzie mod i poustawia te tematy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knecht to zamiennik . ori do tego motorka to delphi jak napisałem.Purflux do oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manix dzieki jacko sam nie wiesz co i jak -pierwszy link , moze drugi ....a moze nic nie pisac , jesli samemu sie nie wie ? Tak będzie prościej.

Edytowane przez mucka38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drażnij,wyraźnie napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę i czytam...

>>>Witam. Jestem absolutnym świeżakiem na forum.. Świeżo też zakupiłem QQ+2 2.0 dCi 150KM 132 tys. km. przebiegu.

Co możecie powiedzieć o tych autach?

Interesuje mnie filtr paliwa, jaki model trzeba założyć? Ten z czujnikiem H20 czy bez??? I czy możecie konkretnie model podać?<<<

>>>

 

Witam, ja jestem właśnie po przeglądzie i wymianie filtrpaliwa w QQ z takim motorem o jakim piszesz. W sklepach nie wiedzą jaki potrzebujesz ale tak jak kolega w innym poście napisał rożnią się pne jakimś zaworkiem który można przełożyć ze starego. Ja osobiście wybrałem  bez czujnika firmy Knecht, nic na serwisie nie mówili że jest zły czy coś więc sądzę że pasował przy wymianie. Jak dobrze kojarzę to oznaczenie było KL440/18. Pozdrawiam<<<jeśli można - co ile km. wymieniacie w dieslach swoich filtr paliwa????

 

>>>jeśli można - co ile km. wymieniacie w dieslach swoich filtr paliwa????<<<

>>>Ja wymieniam w swoim co 2 rok /przebieg ok 30 tyś. km/ firmy Knecht bez czujnika wody.<<<

 

>>>Ja podobnie jak kolega, przy 24 miesięcznym przeglądzie, przy przebiegu poniżej 30 tys. km, także filtr Knechta.<<<
>>>ja założyłem filtr MANN-a. ponoć dobry, okaże się, wcześniej śmigałem na mannowskich w megance II 1.5 dCi i nie narzekałem.<<<
Proszę bardzo,to tyko teksty z linku w którym "nie ma nic o dci"
I daj sobie Mucka na wstrzymanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasno i wyraznie napisalem ze inyteresuje mnie 1,5 dci w qashqai u , to co Ty podales tyczy sie silnkika 2,0 oraz 1,5 meganki , wiec zupelnie co innego

Nic kolego na sile , jesli nie znasz konkretow .-nie pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne.Nie kupisz Knechta,bo dają do 2.0,nie kupisz manna bo maja w megance 1.5...

Robię pass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o markę danego produktu , ale o dane techniczne .Dziś dzwoniąc do serwisu , dowiedzialem się ze do tego silnika i rocznika (1,5 dci qashqai 2007 rok) , występują dwie średnice zewnetrzne filtra paliwa , sprawa więc istotna .Oczywiscie ze założę np. Manna lub Knechta , ale jak widzisz ,musi to pasowac do konkretnego silnika , bo ze pasuje np.do meganki to o niczym nie świadczy .

Edytowane przez mucka38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale polityka z tymi filtrami. Dawniej jeden pasował do wielu aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie na luz. Filtr dobiera się po VIN , małe szanse na pomyłkę/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o markę danego produktu , ale o dane techniczne .Dziś dzwoniąc do serwisu , dowiedzialem się ze do tego silnika i rocznika (1,5 dci qashqai 2007 rok) , występują dwie średnice zewnetrzne filtra paliwa , sprawa więc istotna .Oczywiscie ze założę np. Manna lub Knechta , ale jak widzisz ,musi to pasowac do konkretnego silnika , bo ze pasuje np.do meganki to o niczym nie świadczy .

Dobrze że zdecydowałeś się po 16 postach bezproduktywnej dyskusji powiedzieć w końcu o co tak na prawdę Ci chodzi,bo z Twojego pierwszego postu raczej nic nie wynikało.

Koniec już z tym.Dość dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli nie wiedziałeś o co chodzi , po co "produkowałeś" się z wklejaniem czegokolwiek .Fakt może nie do końca sprecyzowałem pytanie , ale przyznasz ze to co podałeś ,też konkretem nie było . Ok.odpuszczamy

Filtry i olej wymienione , filtr paliwa Knecht dobrany według numeru podanego przez serwis 16 400 JD52A.

Edytowane przez mucka38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...