Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Po załączeniu świateł włączają się wszystkie kontrolki na desce


pinki99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po przekręceniu wajchy od świateł, załączają się wszystkie kontrolki (kierunków, świateł drogowych, przeciwmgłowe) na desce obok zegarów. Jak włącze np. przeciwmgłowe to kontrolka gaśnie i tak ze wszystkimi.

Jakieś zwarcie? Dodam, że wszystkie bezpieczniki są ok, żarówki nie spalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś coś ostatnio przy elektryce? Np. przy radiu (zakładałeś inne itp).

Ja miałem problemy z podświetleniem deski i kilkoma innymi "gadżetami", jak zakładałem radio, bo instalacja do podłączenia radia w Micrze ma jedną małą niespodziankę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio oryginał, nic nie tykane. Dzisiaj jeszcze poruszam kostkami od świateł, może tam zrobiły się jakieś zimne luty. Czarna magia, rano jeździłem było wszystko ok, po południu zaświecam światła a tu chodinka na desce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś musiało pojawić się przebicie, zwarcie. Może wilgoć. Zgaduj zgadula, póki nie trafisz na uszkodzenie przeglądając po kolei wszystkie wtyczki, można jedynie wróżyć z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :whistle: Problem rozwiązany. Przyczyną imprezy na desce był właśnie licznik. Płyta była zgrzana. (jedyna elektryka jaką posiadam w Mikrze to musiało się zepsuć :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...