Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odbiór nowej Almy - na co zwrócić uwagę


p_flori
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo stane sie posiadaczem N16 1,8. Nigdy nie odbierałem nowego auta, a słyszałem niemiłe pogłoski. Np spadł sobie samochód z lawety, pomalowano i sprzedano jak onowy, itp.

Pytanie do userów, na co zwrócic uwagę przy odbiorze, o co zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy dziala klimatyzacja :) Zreszta powinienes dostac taka liste kontrolna, wedlug tej listy bedziesz mogl sobie sprawdzic wszystko sam i pozniej trzeba ja podpisac. Tak bylo w moim przypadku. Ale ja nic nie sprawdzale, odrazu podpisalem i ooooo klima nie dzialala :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz co sie tylko da!!! ale to rowniez najlepszy moment aby wyciagnac od salonu troche gadzetow do autka typu - dywaniki, chlapacze itp itd!!!! sprobuj moze jeszcze da sie cos wyciagnac!!!!
wyciaganie gadzetoow to raczej przed podpisaniem umowy bo potem to raczej bedzie trudno lub niemozliwe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie wskazówki.

Na wycišganie gadżetów to przy obecnych promocjach nie liczę nawet. No jeli jednak będš jakie mankamenty - to gwarancja, więc w sumie - po co sie przejmować. A pytanie moje wzięło sie stšd ponieważ moj znajomy odebrał Corolkę z salonu i po miesišcu rozskrzypiały sie drzwi, parował leflektor, cięło opony - udał sie do warsztatu - bez efektów, aż dowiedział się, że ma nowe auto po dzwonie. za takš cenę? i nic nie wskórał - na giełdzie może spylic auto salonowe - jako bite, a koncern Toyota umył ręce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kur@##$#$ niezle :o ale tak to czasem jest. a jesli chodzi o wyciaganie gadzetoow to jest to jak najbardziej mozliwe, mnie sie udalo ;) odbieralem swoja we wrzesniu tego roku. to juz druga almerka n-16 wiec sprawdz te rzeczy i mysle ze bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest z tymi płynami.Dilerzynissana to straszni skąpce,benzyny przy odbiorze kilka kropelek a płyn w spryskiwaczach skończył mi się po dwóch psiknięciach,oczywiście spryskiwaczy już im się ustawić nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle są skąpi co poprostu są ograniczeni....przez góre i już...... Nissan Europe od stycznia przejmuje Nissan Poland może coś się zmieni może w końcu będą lepsze marże (to będą lepsze prezenty)a narazie to jest BIEDNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze miałem ryśniętą deskę,ale zauważyłem to pózniej,zobacz od razu czy nie skrzypią fotele i nie trzeszczą plastiki,bo w tych autach to normalne, a więc spróbuj coś jeszcze wyrwać przy odbiorze,bo później będą Ci wmawiać,że te typy tak mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle są skąpi co poprostu są ograniczeni....przez góre i już...... Nissan Europe od stycznia przejmuje Nissan Poland może coś się zmieni może w końcu będą lepsze marże (to będą lepsze prezenty)a narazie to jest BIEDNIE
wiesz to duzo tez zalezy od kultury salonu. w niektoorych po prostu pracuja zlodzieje :? (nie bede pokazywal palcem). ale to co moowisz tez pewnie ma duzy wplyw :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbierałem 2 -mce temu z Jagielońskiej w wawie, bez uwag, wszystko ok i bardzo miło, na drogę dostałem męski parasol z logo nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...