Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T31] Problem z nawigacją


kalemi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam w swoim X-trailu z 2008 roku taki problem. Od pewnego czasu z ekranu nawigacji podczas jazdy znikła mi informacja dotycząca nazwy ulicy po której obecnie się poruszam. Pamiętam, że była wyświetlana na pasku na dole zawsze nazwa ulicy, ewentualnie nr drogi krajowej, po której aktualnie się poruszamy. Być może gdzieś w ustawieniach się to włacza/wyłącza, ale nie mogę dojść gdzie to było. Na zdjęciu to jest ten pasek nad informacjami o stacji radiowej. Może ktoś też miał taki problem.

post-89598-0-68356400-1421957671_thumb.jpg

Edytowane przez kalemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś mapę na nowszą? Wyświetla Ci się to samo? Próbowałeś powrotu do ustawień fabrycznych? Jaką masz teraz wersję mapy?

EDIT: Mam podobny problem - sprawdziłem na wersjach map od 2008 do 2013 i na wszystkich jest ten sam komunikat. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło.

post-70749-0-79152600-1422097576_thumb.jpg

Edytowane przez Erdol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś mapę na nowszą? Wyświetla Ci się to samo? Próbowałeś powrotu do ustawień fabrycznych? Jaką masz teraz wersję mapy?

EDIT: Mam podobny problem - sprawdziłem na wersjach map od 2008 do 2013 i na wszystkich jest ten sam komunikat. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło.

Zmieniałem mapę na nowszą i na początku wszystko było ok. Dopiero po jakimś czasie mi sie to zdarzyło. Teraz tak jest i na starej i na nowej mapie. Próbowałem powrócić do ustawień fabryczych, ale nic to nie daje. Nie wiem z czym to połączyć. Czy z jakimiś ustawieniami nawigacji czy po prostu coś się popsuło. Ale takiego komunikatu jak ty to nie miałem. Jeszcze jedna uwaga. Jak poruszam się strzałkami po mapie i najeżdżam na jakąś ulicę to wyświetla się nazwa, ale podczas jazdy już niestety nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> INFO > Where am I? - jaki masz komunikat?

No mam rzeczywiście taki sam komunikat. Czyli jest już nas dwóch. Nawet w ASO pytałem o to przy okazji ostatniego przeglądu to nie potrafili mi pomóc. Szukali gdzieś w ustawieniach nawigacji. Z takim problemem mówili, że nie spotkali się jeszcze.

Czy może ktoś znalazł rozwiązanie problemu jak powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ aabb, co to za link? pierwszy post w topicu z dn. 27.05.2011r. edytowany d. 07.07.2011r a ostatni z d. 17.09.2012r., jakies smieci wrzucasz?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. Ciebie ktore to linki pozwalaja sciagnac mapy? przeciez one juz dawno nieaktualne a tylko w jednym miejscu obecny jest jakis downloader ktorego AV wykrywa jako zagrozenie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze nie odpowiadzasz ale zamiast sprytu wystarczy rozum zeby napisac ktora wersja navi byla ostatnia, zamiast podawac link bez komentarza do jakiegos smiecia sprzed 4 lat

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, to chodzi o to: http://gpsunderground.com/forum/renault-nissan-infiniti/23911-nissan-xanavi-2013-latest-navigation-dvd-europe-download.html

Najnowsza (i ostatnia) wersja to X7 z 2013 roku (francuski odpowiednik to Carminat w wersji 32.1). Potem raz wyszła nowsza mapa, ale tylko na Francję.

Edytowane przez Erdol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy są dokładnie takie same jak w wersji którą podałem wystarczy poczytać komentarze pod linkiem który podał Erdol.

 

Borge jesteś dziecko internetu któremu wszystko na tacy podać, może trochę wysiłku i sam poczytaj, poszukaj, używanie google i angielskiego nie boli.

Poza tym podałem ci aktualny link http://www.carsnavigation.com/2012-nissan-x7-connect-premium-navigation-birdview-europe/ to o co chodzi?

Edytowane przez aabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze nie mam radia z navi, korzystam z autonomicznego urzadzenia z zupelnie innym oprogramowaniem i nie mam potrzeby korzystac z Twoich naiwnych podpowiedzi
moje pytanie brzmialo: po co podales w poscie # 7 odnosnik do smieci kiedy wystarczylo wpisac nr ostatniej wersji i rok wydania?

(podanie takiego linku na pytanie zadane wyzej sugeruje ze mozna tam znalezc program a nie jego nazwe)

pytanie ma charakter werbalny, zadnej sensownej odpowiedzi sie od Ciebie nie spodziewam

Erdol podal konkretny link z ktorego mozna sciagnac program, Ty wrzuciles smieci a kolejny link gdzie mozna nabyc program legalnie jest bez sensu bo u nas w kraju mozna kupic taniej

'dziecka internetu' nie skomentuje zeby sie nie znizac do Twojego poziomu

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim poście nr 7 w śmieciach jest właśnie informacja o najnowszej wersji map a znalezienie w sieci aktualnych linków jak widać przerasta twoje ego, dopiero kolega Erdol musiał ci wyszukać na tym samym forum działające linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...