Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki telefon można sparować z radiem w QQ


hizel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nad zmianą telefonu i chciałbym się najpierw dowiedzieć czy ze wszystkimi telefonami można sparować radio w QQ. Czy ze wszystkimi dobrze działa nawet z tymi nowymi na androidzie albo z iPhonem. Może macie doświadczenie czego nie kupować, czego się wystrzegać. zależy mi na tym żeby funkcja telefonu działała mi prawidłowo.

Radio mam takie jak na zdjęciu.

Będę wdzięczny za informacje czy działa z nowymi samsungami galaxy, sony xperia wspomniany iPhon czy nowe nokie. Co używacie i co sparowało się bez problemu i łączy się prawidłowo.

 

post-28505-0-98458300-1422485600_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam czy przy iPhone miałem te problemy (chyba nie) ale teraz przy Galaxy S5 mam tak (czasem) że jak ktoś do mnie dzwoni to go nie słyszę ani on mnie, jak ja dzwonie zawsze jest dobrze. Niedawno HR w telefonie robiłem i małe porządki ale problem czasami nadal występuje.

Edytowane przez kajusDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hizel,ja mam LG-E610,działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje czekam na kolejne. Co z nowymi Nokiami i Sony i jak to jest do końca z tym iPhonem. 

Używałem kolejno Iphone 4, 4s, 5, 5s - teraz mam 6 - i wszystkie działały bardzo dobrze. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: Sony Xperia SP, działa poprawnie z NC (poza drobnymi zwiechami - do pominięcia). Jeśli jednak zostanie sparowana z jednym egzemplarzem NC, nie da się telefonu sparować poprawnie z jakimkolwiek innym egzemplarzem NC. Pomaga tylko reset telefonu do ustawień fabrycznych. Problem występuje tylko z NC (parowanie z innymi zestawami nie stanowi problemu, nawet jeśli są to różne egzemplarze tego samego modelu). Nie jest to uciążliwe jak się ma jedno NC. Gorzej jak jest ich więcej i zmienia się auta. Nie testowałem czy problem wystąpi z innymi telefonami (zrobię to w wolnej chwili) bo jestem ciekaw czy wynika on z problemów telefonu czy NC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone w salonie, NEXUS 4  z andkiem 5.01 działa wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czy ma ktoś z koleżanek / kolegów sparowany  Huawei P8 Lite poprzez Bluetooth w QQ , chciałbym wiedzieć czy nie będzie z nim problemów ze sparowaniem, zanim moja połówka sobie go zakupi.

 

Dzięki z info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i nie wiem,czy to NCII głupieje,czy to wina telefonu,na łączeniu z LG nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i nie wiem,czy to NCII głupieje,czy to wina telefonu,na łączeniu z LG nie było żadnych problemów.

 

Witaj Jacku, pytałem dlatego bo przypadkowo wyczytałem wpisy na innym forum że właśnie z tym telefonem są jakieś problemy z właściwym sparowaniem a u mnie też z innymi Samsungami, Nokiami, z Black Berry - nie ma żadnych problemów.

 Jeszcze muszę się zastanowić - podobno można rozwiązać problem ściągając i instalując  aplikację  o nazwie  "Bluetooth launch" - ale żona na razie jeszcze nie ma telefonu i koło się zamyka

Edytowane przez castoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo powiedział mi dzisiaj znajomy z serwisu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





radio mam takiepost-83943-0-40301300-1450539506_thumb.png    

 samsung s5 działa bez problemów i książka w całości skopiowana do radia QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej posiadałem telefon Nokia Lumia 920 a obecnie posiadam Nokie Lumie 830. Z obydwoma telefonami radio współpracuje bez żadnych problemów.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Castoro,zainstalowałem tą aplikację i mimo wszystko NCII czasami głupiało.Niby było połączenie tel. z NCII a rozmowy nie można było odebrać ani na NCII ani na telefonie.Zablokowane totalnie.

Zmieniłem P8 na LG i na razie jest dobrze,testuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja żona się uparła i kupił jednak P8 - i okazało się że obawiałem się na zapas. Sparował się i działa normalnie jak wszystkie inne telefony. Z tym że ja mam zwykłe radio- nie NC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,a ja mam full wypas, :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...