Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Basen pod nogami


ar69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. czy miał może już ktoś do czynienia z "basenem" pod nogami pasażera? Zauważyłem od kilku dni krople, które ściekały z tyłu schowka pasażera a dziś po odkryciu wykładziny... - gąbka była tak nasączona jak po kąpieli (musi to być od niedawna, gdyż jeszcze nie ma zapaszku). Czy za schowkiem biegną jakieś przewody odprowadzające od klimy (nie wiem czy to może być uszczelka szyby czy klimatyzacja)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi A3 mialem ten sam problem , okazało sie ze przy drapaniu szyby z lodu , zona zachaczyla o podszybie i wyrwala z plastikowych mocowań. Woda z szyby nie wciekała w rynienke do odprowadzania , ale przez otwory i filtr pyłkowy do wnętrza auta .Byc moze masz podobnie , warto sprawdzic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapchane kanaliki koło szyby także czasem powodują,że wszystko leci do środka. Tam bym szukał przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem dzisiaj podszybie oraz wymontowałem schowek pasażera - wąż z wodą w narożnik szyby i niestety bingo - strumyczek wewnątrz auta. Wycięcie i wklejenie szyby  w NG 250 zł + 100 uszczelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...