Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

moja maxima vs porsche 944


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakis kolo w szkole chce sie ze mna scignac .

On ma jakiegos starego porsche 944 2.5 litra, bez turbo, przerobiony wydech ma tylko.

i tak sie zastanawiam co to za cudo. czy wogole stawiac sie do niego czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy sie gonilismy, raz ze swiatel juz na starcie wziolem go o 2 dlugosci auta :lol: a drugi race byl w ruchu, przyspieszanie od 30 do 90 mph.

tutaj kolo na poczatku mnie wziol o polowe auta (wczesniej zredukowal jak moj automat), ale 2 chwile puzniej dostal baty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość Bartosz_se

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem jednego z Porsche 944.

Jednak chciał bym was poinformować iż ten ze oto samochód nie jest najgorszym Porsche Zanim się wypowiesz sprawdź swoja wiedzę!!!

To ze wygrałeś w starcie ze świateł i w przyspieszeniu to tylko świadczy o tym ze masz Japoński plastikowy samochodzik który jest nic niewart :D bo skoro masz kilkanaście lat młodszy samochód to te porsche powinieneś rozwalić z dużo większą przewaga!!!

A generalnie sprawa ma się tak ze proste są dla szybkich samochodów, a zakręty dla szybkich kierowców!!

Pogadaj z kimś kto jeździ swoim 944 zwykłym nie turbo albo turbo S i pojedz na tor poznań albo gdzieś gdzie będziecie jeździć po zakrętach.

To twój śmieszny nissan wysiądzie na pierwszym zakręcie.

I kolejna sprawa porsche jest robione dla fanatyków dla których te samochody coś znaczą a nie tak jak wasze plastikowe samochodziki którymi myślicie ze zwojujecie świat na światłach :).

Poza tym różnica wieku to tak jak byś staną z 90 letnim dziadkiem do biegu na 100 metrów.I ciekaw jestem czy twój nissan za 20 lat jeszcze będzie się tak trzymał i czy w ogóle będzie wart cokolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

widze że odezwała się zraniona duma , kolego spróbuj sie z plastikowym 20 letnim skylainem to bedzi dopiero tobie wstyd:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...