Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almerka 1,6 SR w kolorze "butelki"


Gość maciej

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. Jak najbardziej jestem zadowolony. Przez ostatnie lata jeździłem 3 drzwiowym Sunny 1,6 SR, ale podczas wakacji starszy facet wjechał mi w bok na rondzie. W zasadzie nie mogę narzekać. Za 12 letnie auto dostałem całkiem przyzwoite pieniądze, sprzedałem "pozostałość" i zaczęły się poszukiwania. Po wielu bojach i trudach znalazłem zieloną Almerę 1,6 SR 1996 rok. Wszystko oprócz klimy. oryginalne 144 tys km. Całość za 9500 zł na gotowo (z rejestracją). Wprawdzie czeka mnie wymiana klocków, amortyzatorów z tyłu oraz paru duperel, ale jestem przekonany, że warto było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super. gratulacje udanego strzalu w bok sunnego :) nich nowe autko dobrze Ci sie spisuje!

 

 

p.s. smiesznie nazywamy kolory. Bastek ma Sunnego w kolorze windowsowym, Ty masz w kolorze butelkowym, hihihihi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i gratulujemy! Zapodaj jakieś foteczki. :)

p.s. smiesznie nazywamy kolory. Bastek ma Sunnego w kolorze windowsowym, Ty masz w kolorze butelkowym, hihihihi :lol:
Nio tak. ;) Ale kolor butelkowy to się chyba jeszcze ze Skody wziął o ile się nie mylę. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...