Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak się wprowadza kod do radia ?


pomiarowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie padł mi akumulator i po powrocie napięcia  muszę wprowadzić kod .Podpowiedzcie w jaki sposób się to robi (które klawisze...) :nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie padł mi akumulator i po powrocie napięcia  muszę wprowadzić kod .Podpowiedzcie w jaki sposób się to robi (które klawisze...) :nissan2:

klawisze pamięci stacji 1,2...6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ,zaraz. nie wiem co za radio ,ale prawidłowo to zawsze było :np. kod 3344 to klawisz z jedynką  naciskasz trzy razy przewa zaczyna migać druga pozycja znowu trzy , i analogicznie dalej. a na końcu przycisk TA żeby zapamiętało. Piszę z głowy ale tak miałem w trzech nissanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest. Tylko w zależności od rodzaju radia naciska się przyciski od 1 do 4 tyle razy jaki jest numer kodu ale zatwierdza się różnie u mnie zatwierdza sie klawiszem 6 przytrzymuje się go trochę dłużej. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ,zaraz. nie wiem co za radio ,ale prawidłowo to zawsze było :np. kod 3344 to klawisz z jedynką  naciskasz trzy razy przewa zaczyna migać druga pozycja znowu trzy , i analogicznie dalej. a na końcu przycisk TA żeby zapamiętało. Piszę z głowy ale tak miałem w trzech nissan

 

Zaraz ,zaraz. nie wiem co za radio ,ale prawidłowo to zawsze było :np. kod 3344 to klawisz z jedynką  naciskasz trzy razy przewa zaczyna migać druga pozycja znowu trzy , i analogicznie dalej. a na końcu przycisk TA żeby zapamiętało. Piszę z głowy ale tak miałem w trzech nissan

 

Miasz racje wszystko GRA ,tylko zatwierdzanie klawiszem 6.Bardzo dzięki!!!!

Bo tak jest. Tylko w zależności od rodzaju radia naciska się przyciski od 1 do 4 tyle razy jaki jest numer kodu ale zatwierdza się różnie u mnie zatwierdza sie klawiszem 6 przytrzymuje się go trochę dłużej. Powodzenia

Tak wszystko GRA.Dzięki

Bo tak jest. Tylko w zależności od rodzaju radia naciska się przyciski od 1 do 4 tyle razy jaki jest numer kodu ale zatwierdza się różnie u mnie zatwierdza sie klawiszem 6 przytrzymuje się go trochę dłużej. Powodzenia

Super wszystko gra.Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...