Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problemy z obrotami silnika i nie tylko....


Gość Tomasz83

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasz83

Witam serdecznie. 

 

Jestem posiadaczem Murano Z50 z roku 2006 w wersji europejskiej.

Mam problem z wysokimi obrotami. Na zimnym silniku po odpaleniu wskakuje na 2tyś. obr. 

i tak zostaje az do momentu kiedy złapie temperaturę to wtedy schodzi do 900. Myślałem, że czyszczenie przepustnicy załatwi sprawę, ale po wyczyszczeniu jej w warsztacie auto dopiero zaczęło wariować. po odpaleniu na zimno 3tyś. obr. a na ciepłym silniku 2 tyś i nie chciało zejść. nie wspomnę już o tym, że jazda tym autem była prawie niemożliwa. oddałem auto spowrotem i mechanicy stierdzili, że przepustnicę trzeba wymienić. Tak zrobili, za co zapłaciłem kolejne pieniądze, ale auto na zimno znowu wskakuje na 2tyś aż do osiągnięcia temperatury i schodzi do 1200-1300 na gorącym silniku. Auto zaczęło szarpać podczas jazdy i zachowywać się nerwowo.

Mam też problem z wypadającym zapłonem, natomiast mechanicy nie mogą wskazać  o który cylinder chodzi. Prośba, czy ktoś może zna dobry warsztat w szczecinie do którego można pojechać podłączyć się do kompa? 

 

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...