Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Silnik 1.6 DIG-T opinie, serwis, uwagi


dambam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Sosnowcu bywam raz w tygodniu, do DG też nie problem. A w Katowicach to już częściej. Co do kamerki  i lusterka, to już fabryka założyła. ;)

A w Pugu nie potrzeba, bo przy moim wzroście, to do tyłu już mam nie daleko... ;) Ale ten patyk.....ciekawość zżera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro dostane diody w kolorze czerwonym i będę podświetlenie nóżek robił :)

 

A słyszeliście chłopaki ze Sosnowiec to najbardziej na południe wysunięte dzielnica Warszawy?

 

 

Nie no Marcin wpadaj kiedy chcesz. Załącznik ja dostarczenie :)

A czyjeż to nóżki będziesz na czerwono podświetlał ???

 

No czyli każdy ma jakieś patenty, które można popodziwiać i obgadać, a dodatkowe znajomości nie zaszkodzą :)

Edytowane przez chaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę i z załącznikiem. Już raz na piechotę z Sosnowca do Piekar wracałem..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro dostane diody w kolorze czerwonym i będę podświetlenie nóżek robił :)

 

A słyszeliście chłopaki ze Sosnowiec to najbardziej na południe wysunięte dzielnica Warszawy?

 

 

Nie no Marcin wpadaj kiedy chcesz. Załącznik ja dostarczenie :)

I za tą Warszawę mi wstyd :P no można jakieś spotkanko robocze odbyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chady a mojej zonki bo ja to z kieleckiego...

Zonka ta z postu gdzie chwalę się tym zegarkiem w temacie galeria naszych qq

Edytowane przez Pieer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę i z załącznikiem. Już raz na piechotę z Sosnowca do Piekar wracałem..... ;)

Marcin widzę że z Ciebie to prawdziwy pielgrzym i przed żadnym umartwieniem się nie cofniesz :)

W Sosnowcu bywam raz w tygodniu, do DG też nie problem. A w Katowicach to już częściej. Co do kamerki  i lusterka, to już fabryka założyła. ;)

A w Pugu nie potrzeba, bo przy moim wzroście, to do tyłu już mam nie daleko... ;) Ale ten patyk.....ciekawość zżera.

Bez patyka już sobie QQ nie wyobrażam to po prostu trzeba mieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde same ziomale.

Jo żech na grubie tyroł 15ście roków,to i mom green karte na granicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chady a mojej zonki bo ja to z kieleckiego...

Zonka ta z postu gdzie chwalę się tym zegarkiem w temacie galeria naszych qq

no to muszę odszukać tą galerię :).  Jak zrobisz to daj jakąś fotorelację koniecznie.

 

A Jacko w temacie wyprzedaży czy innych promocji cichosza... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra..... ;) płacę jak za prezydenta.... a co?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest dobra lokalizacja bo mamy duże zagęszczenie ASO Nissan, a przecież te uturbione silniki ....... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba założyć temat śląsko - zagłębiowski, bo do imprezy moderator nie posprząta tematu..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pozamiatać,jak chcecie....tylko po co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej założyć wzorem innych forum w dziale towarzyskim podfora regionalne np. według województw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz  to zakładaj,oby nie umarło śmiercią naturalną,a gadanina zostanie i tak tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie ma co komplikować najwyżej pokasuj te posty co nic nie wnoszą w temacie chyba że reszta chce aby zostało i potomni sobie poczytali :)


Misiek i jak z poziomem oleum ?  boi u mnie póki co nie bierze ani trochę. może w tych z drugiego półrocza 2015 już soft wymienili ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie nie stwierdzam ubytku oleju (tylko u mnie jest 1,6 motor). Aczkolwiek tak się zastanawiam czy aby to że nie ubywa to na pewno daje 100 pewność że jest wszystko ok. skoro podobno te silniki rozrzedzają olej benzyną - więc może oleju ubywa ale w takim samym stopniu jest rozrzedzany benzyną i objętość się nie zmienia dając złudzenie iż jest ok ???

Najlepiej jednak chyba za dużo nie myśleć, tylko jeździć i pilnować przeglądów - wtedy człowiek zdrowszy będzie ;)

Edytowane przez chaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie wg mnie jest ok i kurde nie ma się do czego przyczepić żeby pomarudzić no :D
Ale też mam za mały przebieg żeby się wypowiadać zobaczę przed przeglądem wakacyjnym czy jest różnica bo jakoś za marudzeniem nie tęsknię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...