Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Dziwny problem z radiem FM , CD śmiga jak szalone


Cold18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

od niedawna jestem posiadaczem Nissana Primery P12 2004r. przed liftem jednak występuje w niej problem który ciężko mi rozgryźć mianowicie:

Gdy słucham muzyki z płyty CD wszystko świetnie działa  ( car audio z subwoofer seryjnym) normalnie się pogłasza natomiast jak włączę radio FM to niezależnie od ustawionej głośności radio gra bardzo cicho wręcz chwilami mało co słychać- fal natomiast nie gubi bo dźwięk jest czysty.

Proszę o pomoc czy ma ktoś z Was bądź miał taki problem?

Gdzie szukać przyczyny.

Z góry dziękuje za pomoc :)


Czy ma może ktoś z Was ten sam problem?

 

Może nie jasno to opisałem więc postaram się opisać jeszcze raz:

Przykład:  Włączam CD i radio działa normalnie czyli przy pogłaszaniu gra głośniej przy przyciszaniu gra ciszej natomiast przy włączeniu FM radia problem jest taki że gra bardzo cicho i nawet jeżeli ustawię głośność na full to słychać bardziej szepty niż normalny dźwięk  ( dokładnie tak jak w nowych samochodach jest zestaw do telefonu - wtedy radio samoistnie się wycisza  tyle że u mnie jest tak wyciszone cały czas a takowego zestawu telefonicznego nie posiadam w swoim aucie.

Próbowałem wymienić antene ale to też nic nie dało. sprawdzałem również subwoofer czy może tam nie jest jakiś kabel luzem ale też nic,

Zastanawiam się czy może poprostu nie zrobił się gdzieś w radiu zimny lód ale za czym całkiem rozbiore radio chciałbym uzyskać jakiś porad w czym może być problem.

Może ktoś z Was miał taką samą sytuację bądź ma lub poprostu wie co jest nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...