Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Główny kabel + 12V w kabinie,


byhlk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem sobie subwoffer aktywny PY-250QA

http://peiying.pl/boombox/py_250qa

Nie chce mi się ciągnąc plusa bezpośrednio od akumulatora co wiąże się z dostaniem do kabiny, ze względu na małą moc subwofera pomyslałem aby podłączyć się gdzieś pod główny "+" idace z komory slnika do kabiny.

Czy pomożecie takowy zlokalizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz sobie pociągnąć od akumulatora.Owiń przewód wzdłuż wiązki i przeciśnij go w uszczelce gumowej w grodzi,jest tam na tyle miejsca ,że przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym aucie miałem potężny sprzęcik... Brakuję troszkę basu dla tego zdecydowałem się na taki model, dziecko i te sprawy... Zawsze robiłem tak jak piszesz.. Wiecej roboty z przeciąganiem myslałem właśnie o innym sposobie. Jak nikt nic nie wskarze i nie sprawdze jak działa to puszcze normalnie jak zawsze...

 

Muszę jeszcze zabrać się za odcięcie pąpy z ukrytego guzika... Jaki kolor kabli idzie od pompy? Może ktoś montował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byhlk,starałem Ci się jakoś pomóc ,szukałem w schemacie elektrycznym Note,ale nie znalazłem odpowiedzi na Twoje pytanie.

Jak nie chcesz czekać to odkręć siedzisko z tyłu i pod nim masz taki duży plastikowy dekiel,pod którym są wszystkie przyłącza do zbiornika.Przewody elektryczne i paliwowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...