Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] airbag miga przy skręcie kierownicą


kmiart

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maleńki problem z moją micrusią .

A mianowicie podczas skrętu kierownicą wyskakuje mi błąd poduszki powietrznej .

Po skasowaniu i odpaleniu wszystko jest ok podczas skrętu w lewo zapala się błąd podusze

prosze o jakieś sugestie

sprawdzałem w aso ale taśma występuje tylko z podstawą za 800 zeta troche drogo 

może ktoś miał podobny problem

gdzide ewentualnie szukać czegoś takiego 

i czy tylko można dobrać po numerze vin

pozdrawiam 

kmiart

post-28347-0-36975500-1425491783_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć wygląda to zdecydowanie na taśmę(w razie czego np.allegro) to przeczytaj to,co prawda tu inny problem,ale tak jakoś skojarzyłem

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/98757-skręt-w-lewo-kierunkowskaz-i-wyłączanie-się-tempomatu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem problemy z tasma. Byla juz calkowicie zjechana, bo nawet kasowanie bledu nic nie dawalo. Co prawda w K11 ale mysle ze to niewielka roznica. Dobry elektryk sobie poradzi. Mnie to kosztowalo 200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uprzejmie informuję, że niestety tak jak się obawiałem - uszkodzona została taśma w kierownicy.

Model taki jak na zdjęciu powyżej ,to koszt w serwisie 850 zł .Udało mi się ją zakupić w używce za 200 zł ,no niestety jeszcze mało jest tych taśm, bo auto po lifcie więc ich na rynku jest stosunkowo mało.

Nie dało się samej taśmy naprawić gdyż nie dość że pękła przy mocowaniu do styków, to jeszcze jedna ścieżka - ta od poduszki popękała gdzieś w środku, więc musiałem zakupić całą.

Pozdrawiam

kmiart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...