Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Właśnie przestała jeździć

Guest Holetzky
 Share

Recommended Posts

Guest Holetzky

Witam. No i stało sie własnie dopchałem swojego nissana pod dom a nie było to łatwe bo to jednak troche waży. Mam mały problem i prosze Was o pomoc. Wracając z roboty do domu nagle coś strzeliło i auto już dalej nie pojechało. Skrzynia biegów wydaję mi że chodzi ok tzn. biegi wskakują, sprzęgło też niby chodzi poprawnie a jak wrzucę bieg i puszczę sprzegło to tylko słychac takie trykotanie ale auto nie chce jechać. i tu pojawia sie moje pytanie co to może być. Prosze o sugestie. Pozdrawiam

Guest pavoolon

wiesz co nie wiem czy to jest na sete poloska, najlepiej zeby ktos kto sie na tym zna zobaczyl auto a potem polecam Allegro - sa tam primery do rozbiorki i mozna wszystko tanio kupic, jesli dobrze pamietam ktos niedawno wymienial polos z powodu wibracji i placil jakos 200 zeta

na 99% procent ukreciłes połos (jesli chcesz ruszyc a nyska stoi i słychac delikatny odgłos stuków) koszt to okolo 250- 350 zł uzywana z wymiana.

moja stara tak ukręciła półośkę - to awaryjna część P10-ki po stronie lewej w okolicy tłumika drgań jest wieloklin i tam najczęściej koroduje i się urywa. Firma JC regeneruje - ze starych przefrezowywyują, nabijają stare, bądź nowe przeguby i lata dalej. Mnie przetoczyli półoś z któregoś VW - pasowała na długość, nafrezowali nowy wieloklin i jeżdżę do dzisiaj - koszt roboty to 500PLN z wymianą + mieszki + jeden perzegub.

Guest Holetzky

Dzisiaj po wstępnych oględzinach przez mechaników z serwisu prawdopodobnie mam rozwalony mechanizm róznicowy :evil:

mają zrzucić skrzynie zeby to dokładnie ocenic, podpowiedzcie czy to możliwe

Pozdry