Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wałki henrich


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką jakość prezentują sobą wałki henrich???Warto zlecić tej firmie wykonanie wałeczków typu FAST ROAD??jeździ może ktoś na takich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, ludzie zakladający wałki u niego nie byli zadowoleni!!

ja też do nich należe, ponoć oddal mi walki seryjne(tak powiedzial mi miszcz Coobcio, bo je widzial).Oto moja opinia, w/g Kuby mnie gość okradł :shock: , czyli złodzieji sie nie polaca, czyż nie?? 8)

a co robili z moich kolegów we wrocławiu u niego wałki to mieli spadek mocy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u Siebie je miałem teraz ma je kolega w 100Nx GTI to co na nich osiągnał nie jest powalające - 171koni i 191nm nie wiem czy to jest warte zachodu słońca, choć cena bardzo zachęcająca...

 

Choc nie lepiej zapłacić 3x więcej i zapodać GT od świątka sprawdzona konstrukcja i myślę ze do 180koni jest do zrobienia na nich.

 

Dla przypomnienia wykres kolegi własnie na wałkach Henricha:

wykresCeremonego032005.jpg

 

Co do GRE, to ma on całkowicie seryjne walki i to w bardzo dobrym stanie, firma Henrich jedynie je przestawiła w fazie tak żeby był dłuższy czas współ otwarcia, przynioslo to nierówną prace na wolnych obrotach i wzrost mocy (w N/A) o ok 15 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...