Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

wałki henrich


lukas

Recommended Posts

Jaką jakość prezentują sobą wałki henrich???Warto zlecić tej firmie wykonanie wałeczków typu FAST ROAD??jeździ może ktoś na takich??

Link to comment
Share on other sites

NIE !!!!!!!STANOWCZE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZKODA KASY GOŚC CIE WYKRECI ON MOŻE ZROBIĆ WALKI ALE DO MALUCHA, ALBO 125 FIATA!!!!

NIE DAJ SIE NABRAĆ JAK MI TO ZROBIL!!

TEMAT MOZNA ZAMKNĄĆ

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem, ludzie zakladający wałki u niego nie byli zadowoleni!!

ja też do nich należe, ponoć oddal mi walki seryjne(tak powiedzial mi miszcz Coobcio, bo je widzial).Oto moja opinia, w/g Kuby mnie gość okradł :shock: , czyli złodzieji sie nie polaca, czyż nie?? 8)

a co robili z moich kolegów we wrocławiu u niego wałki to mieli spadek mocy :shock:

Link to comment
Share on other sites

Ja u Siebie je miałem teraz ma je kolega w 100Nx GTI to co na nich osiągnał nie jest powalające - 171koni i 191nm nie wiem czy to jest warte zachodu słońca, choć cena bardzo zachęcająca...

 

Choc nie lepiej zapłacić 3x więcej i zapodać GT od świątka sprawdzona konstrukcja i myślę ze do 180koni jest do zrobienia na nich.

 

Dla przypomnienia wykres kolegi własnie na wałkach Henricha:

wykresCeremonego032005.jpg

 

Co do GRE, to ma on całkowicie seryjne walki i to w bardzo dobrym stanie, firma Henrich jedynie je przestawiła w fazie tak żeby był dłuższy czas współ otwarcia, przynioslo to nierówną prace na wolnych obrotach i wzrost mocy (w N/A) o ok 15 koni.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...