Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Szarpie i Gaśnie podczas jazdy pomocy !!!!!


domelboss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mechanik powiedział mi ze wszystkie parametry jazdy sa oki podejrzewa ze uszkodzony moze byc potecjometr pedału gazu jest to możliwe zeby to powodowało gasniecie podczas  jazdy i szarpanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam jeżdzę juz ponad tydzień jest z autem wszysko ok tak jak pisałem wyzej uszkodzony był potecjometr pedału gazu moze kiedys ktos bedzie mial podobny problem ze znalezieniem usterki prosze zaczac od tego ustrojstwa


mysle ze temat mozemy zakonczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, cos podobnego w temacie. Mam Primerkę P12 z 2005 , 1,8 benzyna+gaz. Od pewnego czasu zaświecił się check egine. A skutek tego jest taki,że jak samochód jest zimny ( bez znaczenia czy na benzynie czy na gazie), kiedy wejdzie na obroty powyżej 1000 gaśnie. Pilotek zamykam i otwieram, odpalam i jadę. Kiedy postoi dłuższy czas usterka powraca. Coto może być???? Pomocy !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem dci ale czytałem na forum, że w benzynach puszczały cewki?Ale może oprogramowanie siada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam takie, takie objawy jak kolega "domelboss", posiada również położenie wałka rozrządu...miałem tak ostatnio,może się przyda..pozdr


czujnik położenia, dodać zapomniałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, cos podobnego w temacie. Mam Primerkę P12 z 2005 , 1,8 benzyna+gaz. Od pewnego czasu zaświecił się check egine. A skutek tego jest taki,że jak samochód jest zimny ( bez znaczenia czy na benzynie czy na gazie), kiedy wejdzie na obroty powyżej 1000 gaśnie. Pilotek zamykam i otwieram, odpalam i jadę. Kiedy postoi dłuższy czas usterka powraca. Coto może być???? Pomocy !!!!!!!!!

 

U mnie była to świeca - po wymianie wszystko wróciło do normy. Jak zimny świeci, jak się zagrzeje - gaśnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po wymianie potecjometru pedału gazu wszysko jest ok temat kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...