Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zbyt miękki pedał gazu


Miras

Rekomendowane odpowiedzi

 Chciałbym poznać zdanie użytkowników nowego QQ odnośnie pedału gazu. Mam przejechane swoim  QQ 25 tys większość po niemieckich autostradach. Mam wrażenie ,że pedał gazu jest za miękki  - po przejechaniu trzystu czterystu km, noga jest już zmęczona i swobodnie opiera się o pedał gazu bez specjalnego naciskania. Wtedy to  prędkościomierz pokazuje średnio powyżej 160 i muszę używać tempomatu lub ogranicznika prędkości.

Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chciałbym poznać zdanie użytkowników nowego QQ odnośnie pedału gazu. Mam przejechane swoim  QQ 25 tys większość po niemieckich autostradach. Mam wrażenie ,że pedał gazu jest za miękki  - po przejechaniu trzystu czterystu km, noga jest już zmęczona i swobodnie opiera się o pedał gazu bez specjalnego naciskania. Wtedy to  prędkościomierz pokazuje średnio powyżej 160 i muszę używać tempomatu lub ogranicznika prędkości.

Jak jest u Was?

Raczej tego się nie reguluje :) Masz zbyt ciężką nogę. Odsuń bardziej swój fotel to stopa anatomicznie się tak ułoży że aby bardziej pedał nacisnąć będziesz musiał zrobić to świadomie. Stopa na pewno sama nie opadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...