Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z radiem w QQ


Preacher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj rano pojawił się dziwny problem, w czasie jazdy samochodem rozmawiałem na głośnomówiącym wbudowanym w radiu samochodowe po zakończonej rozmowie radio się zawiesiło, pojawił się komunikat że rozmowa trwała 3 min i koniec, zgasiłem więc silnik i odpalilem od nowa z myślą , że pomoże jednak radio już nie uruchomiło się, ktoś ma jakiś pomysł co mogło paść, zawiesić się itd? dodam, że wcześniej nic takiego nie występowało. Poniżej zdjęcie w modelu radia jaki posiadam.post-90577-0-69205500-1427273425_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj rano pojawił się dziwny problem, w czasie jazdy samochodem rozmawiałem na głośnomówiącym wbudowanym w radiu samochodowe po zakończonej rozmowie radio się zawiesiło, pojawił się komunikat że rozmowa trwała 3 min i koniec, zgasiłem więc silnik i odpalilem od nowa z myślą , że pomoże jednak radio już nie uruchomiło się, ktoś ma jakiś pomysł co mogło paść, zawiesić się itd? dodam, że wcześniej nic takiego nie występowało. Poniżej zdjęcie w modelu radia jaki posiadam.attachicon.gifMJ_2011_acenta_Radio.jpg

Witam 

Też mi się raz tak stało pomogło całkowite odcięcie napięcia czyli odłącz na moment akumulator od samochodu powinno pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak by ktoś potrzebował takie radio do j10  to mam takie sprawne  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś potrzebował takie radio do j10 to mam takie sprawne :wave:

Czy takie radio jak na zdjeciu ? Jesli tak , to daj znac na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się ciepło, więc wziąłem się za odkurzanie wewnątrz - odkurzaczem samochodowym. Tak się przykładałem aż przeholowałem i  wyczerpał mi się aku. Dzisiaj rano wsiadam, przekręcam kluczyk, a tu jakieś bulgotanie i klapa. Podjechał kolega i odpaliliśmy na kabel. Ale nie gra mi radio ( mam zwykłe, proste radio) . Wracam sprawdzam bezpieczniki jest spalony. Wkładam nowe i też mi je przepala, nawet 20 A. też. Jest gdzieś zwarcie, ale gdzie go szukać?Czy pod bezpiecznik radia jest jeszcze coś podpięte, czy jest tylko samo radio ?  - czy może ktoś miał podobny problem? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się ciepło, więc wziąłem się za odkurzanie wewnątrz - odkurzaczem samochodowym. Tak się przykładałem aż przeholowałem i  wyczerpał mi się aku. Dzisiaj rano wsiadam, przekręcam kluczyk, a tu jakieś bulgotanie i klapa. Podjechał kolega i odpaliliśmy na kabel. Ale nie gra mi radio ( mam zwykłe, proste radio) . Wracam sprawdzam bezpieczniki jest spalony. Wkładam nowe i też mi je przepala, nawet 20 A. też. Jest gdzieś zwarcie, ale gdzie go szukać?Czy pod bezpiecznik radia jest jeszcze coś podpięte, czy jest tylko samo radio ?  - czy może ktoś miał podobny problem? :(

post-42710-0-81504100-1429025725_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...