Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z przepustnicą, brak reakcji na gaz.


Grzegorzpluta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na forum jestem nowy. Proszę o pomoc. Kilka dni temu kupiłem Micre k12 w full opcji 2003r z silnikiem 1.2 80km 155k przebiegu. Od samego początku mam z nią problemy. Na początku było wypadnie zapłonow na 1 i 2 cylindrze, wymieniono mi wszystkie świece oraz 2 cewki na nowe. Samochód podczas jazdy po rozgrzaniu ma problem z obrotami. Nie utrzymuje ich na luzie i gaśnie. Zdarzyło mi sie to kilka razy po czym wymienilem przepustnicę i przeprowadziłem adaptację. Przed adaptacją samochód miał problem po rozgrzaniu ale palil ze strzala a teraz pali i od razu gaśnie. Po odpaleniu złapie z 300-400 obrotów i od razu gaśnie. Zdaje mi sie ze przepustnicą sie nie otwiera. Samochód nie reaguje na gaz po odpaleniu. Do tej pory wymieniono mi tych kilka części. Na komputerze nie ma totalnie żadnego błędu. Rozrząd odpada bo jest w super stanie. Czy moze to być jakieś przebicie? Moze jest jakiś sensor odpowiedzialny za niskie obroty? Czy nowa przepustnica moze być wadliwa? Mocy mu nie brakuje, zbiera sie super ale teraz nawet nie potrafię go odpalić. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...