Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kod błędu P1706


kluch x-trail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich poszę o radę wyskakuje mi błąd P1706 czytałem dużo na ten temat ale niestety każdy pisze inaczej u mechaników też byłem ale w Olsztynie mechanicy jak i serwis są tacy sami nie znają się na japończykach chyba że nie trafiłem do tego co ma pojęcie u tych co byłem to szkoda gadać .Jeśli chodzi o ten błąd na stronach zagranicznych piszą że to czujnik przy skrzyni  piszą o jakimś zwarcu itd. może ktoś miał taki problem i wie jak naprawić auto  proszę o radę i podpowiedź jak lub gdzie można to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wseczy świeci się ale cujnik cofania raz działa raz nie a ten czujnik cofania to w kturym miejcu się znajduje to może sam bym wymienił bo ten błąd zapala się gdy wyjeżdżam poza misto gdzieś po 10km jakgo skasuje to znowu po paru kilometrach sie zapala czeken.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na górze skrzyni biegów. Otwórz maskę i po prawej na dole masz skrzynię biegów, tam gdzieś będzie ten czujnik z wtyczką. Wypinasz, odkręcasz, wkręcasz nowy i jest gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...